• جمعه ۲۰ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۰۱:۳۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9611-11414-5
  • خبرنگار : 15218
  • منبع خبر : ----

سرویس دهی 300 دستگاه اتوبوس به راهپیمایان 22 بهمن در مشهد

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد از سرویس‌دهی 300 دستگاه اتوبوس به راهپیمایان 22 بهمن در مشهد خبر داد.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، علی‌اصغر نیشابوری با اعلام این خبر، اظهار کرد: با توجه به برنامه‌ریزی انجام شده سرویس‌دهی سازمان اتوبوسرانی مشهد به شهروندان برای 22 بهمن ماه از نقاط مختلف شهر و از ساعت 7:30 صبح به کانون راهپیمایی میدان پانزده خرداد انجام خواهد شد.

وی ادامه داد: در این راستا 200 دستگاه اتوبوس سرویس‌دهی را از 20 پایانه به همراه 100 دستگاه ناوگان خط یک BRT، به مقصد کانون راهپیمایی انجام خواهند داد.

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد تصریح کرد: سرویس‌دهی رفت از پایانه‌های الهیه، آزادی، وکیل‌آباد، سرافرازان، انقلاب اسلامی، صبا، مصلی، میدان بیت‌المقدس، غدیر، انتهای خطوط طرق، شهید مفتح، مسیر BRT، انتهای شهرک باهنر (بسکابادی)، پایانه میامی، انتهای گل‌شهر، شهرک مهرگان، میدان شهدا، فردوسی، خواجه ربیع و زکریا انجام می‌شود.

وی با اشاره به ایجاد 5 پایانه موقت برای بازگشت راهپیمایان در روز 22 بهمن ماه، خاطرنشان کرد: پایانه‌های موقت خیابان شیرازی، میدان بیت‌المقدس در مسیر BRT، خیابان طبرسی، خیابان نواب صفوی و تقاطع شهید اندرزگو به سمت چهارراه مدرس برای سرویس‌دهی به شهروندان در مسیر برگشت مشخص گردیده است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: