• جمعه ۲۰ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۰۱:۵۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9611-11514-5
  • خبرنگار : 15186
  • منبع خبر : ----

در پی تنبیه بدنی دانش‌آموز مشهدی صورت گرفت؛

پذیرش استعفای مدیر مدرسه به دلیل تاخیر در اطلاع رسانی

رئیس اداره آموزش و پرورش ناحیه سه مشهد از پذیرش استعفای مدیر مدرسه‌ای که در آن دانش‌آموز کلاس نهمی مورد تنبیه بدنی قرار گرفته بود خبر داد.

منصوره شریف الحسینی در گفت و گو با ایسنا- منطقه خراسان با اشاره به ماجرای تنبیه بدنی دانش‌آموز کلاس نهمی در یکی از مدارس غیر دولتی مشهد که چند روز پیش اتفاق افتاده بود، اظهار کرد: استعفای مدیر مدرسه را به جهت تاخیر در انجام وظایف قانونی اطلاع رسانی به موقع  به اداره آموزش و پرورش و خانواده دانش‌آموز، مورد پذیرش قرار داده‌ایم.

وی ادامه داد: همچنین پرونده موسس این مدرسه جهت طرح در شورای نظارت استان ارجاع و پرونده تهیه شده که حاوی تمام مستندات، گزارش‌ها، اظهارات مکتوب مدیر، معلم، دانش‌آموزان و... می‌باشد به مرجع ذی‌صلاح تصمیم گیری  که هیات رسیدگی به تخلفات اداری است، ارجاع شده است.

 رئیس اداره آموزش و پرورش ناحیه سه مشهد با تاکید بر اینکه « ما اقدام این معلم  را به هیچ عنوان تایید نمی‌کنیم »، یادآور شد: تنبیه بدنی برای هدایت رفتار دانش‌آموز نه علمی، نه منطقی و نه قانونی است. در ناحیه سه آموزش و پرورش مشهد  35 هزار دانش‌آموزداریم و به ندرت چنین اتفاقاتی می‌افتد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: