• یکشنبه ۲۲ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۸
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9611-8985-5
  • خبرنگار : 15270
  • منبع خبر : ----

/حضور هوشمندانه، حمایت قاطعانه/

نماینده مردم کاشمر: جدایی بین مردم و مسئولین بدترین آسیب است

نماینده مردم کاشمر در مجلس شورای اسلامی گفت: جدایی بین مردم و مسئولین بدترین آسیبی است که انقلاب اسلامی را تهدید می‌کند.

بهروز بنیادی در گفت‌وگو با ایسنا- منطقه خراسان، با اشاره به اینکه امروز باید مهم‌ترین دغدغه ما دغدغه فرهنگی باشد، اظهار کرد: اکنون در بخش اعظم این زمینه دچار افول و رکود هستیم.

وی افزود: افرادی که متولی فرهنگ در جامعه شدند چه افرادی که در صداوسیما فعالیت می‌کنند و چه افرادی که در وزارت‌ها و نهادهای مربوط به فرهنگ‌سازی کشور متولی مسئولیت بودند، نه تخصصی در این زمینه داشتند و نه همت و تلاشی در این راه انجام کردند.

بنیادی گفت: ما امروز شاهد تهاجم فرهنگی هستیم که بیگانگان شروع کرده‌اند و از مدت‌ها پیش نیز مقام معظم رهبری دستور و هشدار داده بودند. باید امروز در این زمینه بهتر عمل شود تا دچار این آسیب شدید نشویم. 

این نماینده مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مردم هر سال در 22 بهمن کار خود را انجام می‌دهند، عنوان کرد: حضور مسئولان تاکنون گره‌ای از مشکلات مردم را باز نکرده است. مسئولین راه جدایی از مردم طی می‌کنند و این جدایی بین مردم و مسئولین بدترین آسیب است. امیدواریم مسئولین به سمت مردم بازگردند. مردم که در مسیر درست خود حرکت می‌کنند. 

وی ادامه داد: مسئولین باید از صفاتی که به نوعی به آن‌ها داده می‌شود همچون فراموش کردن مردم، عدم همدردی با آن‌ها، رفتن به سمت اشرافی‌گری و فراموش کردن فرهنگ اوایل انقلاب فاصله بگیرند و به آغوش مردم بازگردند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: