• یکشنبه ۲۲ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۳
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9611-9185-5
  • خبرنگار : 15207
  • منبع خبر : ----

رحیمی‌جهان‌آبادی:

حضور پرشکوه مردم موانع برسر راه کشور در محیط بین‌الملل را برمی‌دارد

رییس فراکسیون اهل سنت و فراکسیون مرزنشینان مجلس گفت: حضور گسترده و پرشکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن موانع سر راهمان در محیط بین المللی را بر می‌دارد.
 
جلیل رحیمی جهان آبادی در گفت و گو با ایسنا-منطقه خراسان، با اشاره به حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن، بیان کرد: در سال 57 انقلابی بر پایه دین، آزادی خواهی و استقلال طلب در خاورمیانه انجام دادیم و امروز پس از 40 سال می بایست استوارتر از روز اول این پرچم و علم را در خاورمیانه بالا نگه داریم چراکه این راه و رسیدن به هدف را با هزینه فوق العاده سنگینی بدست آوردیم.
 
وی افزود: بیش از 250 هزار هموطن برای این انقلاب شهید شدند و بیش از دو برابر این عدد ایثارگر داریم که دچار مشکلات عدیده جسمی هستند و زندگی سختی دارند برای این که این راه ادامه یابد و این پرچم استوار بماند.
 
نماینده مردم تربت جام، تایباد و باخرز در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: همچنین کشوری در خاورمیانه هستیم که مسیر حرکتمان نسبت به سایر کشورها ضعیف تر و بدتر از دیگران نبوده اما موانع جلوی راهمان زیاد بوده است.
 
رحیمی جهان آبادی  با اشاره به حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن در سراسر کشور عنوان کرد: این حضور گسترده اولا موانع سر راه ما در محیط بین المللی و داخلی را برمی‌دارد و در ثانی پیام ثبات و امنیت را از ایران به جهان مخابره می‌کند که این امر باعث می شود زمینه سرمایه گذاری، رجوع و اعتماد به کشور ما در فضای بین المللی افزایش یابد.
 
وی ادامه داد: همچنین این حضور گسترده دلگرمی برای دلسوزان داخلی دارد تا کسانی که واقعا قصد دلسوزی، سرمایه گذاری و کار در کشور دارند در این راستا تلاش بیشتری کنند. به ویژه باتوجه به حوادث و اغتشاشات اخیر که رخ داد نیاز داریم تا همدلی خود را بیش از پیش به نمایش بگذاریم.
 
این عضو فراکسیون امید تاکید کرد: انقلاب 57 مردمی ترین انقلاب تاریخ خاورمیانه بوده و اگرچه ممکن است هنوز به بخشی از اهداف و آرمان هایمان نرسیده باشیم اما باید تلاش کنیم تا این مسیر ادامه یابد چراکه بسیاری از کشورهایی که امروز شاخص و پیشرفته هستند، در مدت کوتاه به تمام چیزی که میخواستند نرسیدند و ماهم باید این مسیر را همچنان ادامه دهیم و ایراد های این مسیر را رفع کنیم تا متحد و منسجم بتوانیم به آرمان‌های بلندمان که انسانی، اسلامی و حق طلبانه است، برسیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: