• یکشنبه ۲۲ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۴
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9611-9285-5
  • خبرنگار : 15270
  • منبع خبر : ----

/حضور هوشمندانه، حمایت قاطعانه/

پژمانفر: مردم تنها پشتوانه این نظام هستند

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی گفت: امروز حضور مردم بسیار مغتنم است و باید تلاشی صورت گیرد تا مردم با امید بیشتر وارد صحنه حمایت از نظام شوند و نظام را در مقابل تمام این شیطنت‌هایی که وجود دارد با حضور خود بیمه کنند.  

حجت‌الاسلام نصرالله پژمانفر در گفت‌وگو با ایسنا- منطقه خراسان، با تاکید بر اینکه مهم‌ترین چیزی که امروز باید بر آن سرمایه‌گذاری شود، ایجاد ارتباط عاطفی و کاملا منطقی در یک فضای گفتمانی بین نسلی که انقلاب کردند و نسل‌های بعدی است، اظهار کرد: ذهن بسیاری از افراد نسل‌های بعدی در محیط آلوده‌ای که در فضای مجازی وجود دارد با ابهام‌ها و سوال‌هایی مواجه شده است. 

پژمانفر با بیان اینکه امروز باید دهه فجر را فرصت خوبی دانسته و از آن استفاده شود، عنوان کرد: بایدگفت‌وگوهای کاملا ازادی فراهم آید تا افراد مسائل، انتقادها، نقاط قوت، نقاط ضعف و فرصت‌ها را عنوان کنند، این بهترین پشتوانه برای پیگیری مسائل است. افراد باید بدون رودربایستی مسائل خود را بیان کنند.

وی افزود: این بحثی است که از آن غفلت شده و دشمن نیز از آن سوءاستفاده کرده و علیرغم دستاوردهای زیاد، اتفاقات خوب و پیشرفت‌های داخلی، خارجی، علمی، بین‌المللی و کشاورزی که در کشور صورت گرفته در فضای غبارآلودی که ایجاد کرده، دفاعیات مناسبی در این موضوعات ارایه نشده است. 
نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مردم تنها پشتوانه این نظام هستند و تمام مسائل با حضور آن‌ها حل شده است، تصریح کرد: جنگ در تمام دنیا حوزه‌ای مربوط به نیروهای نظامی است اما در ایران ضمن قدردانی از زحمات نیروهای نظامی، این مردم بودند که به شکل‌های مختلف پشتیبانی و حضور پیدا کردند. 

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: امروز حضور مردم بسیار مغتنم است و باید تلاشی صورت گیرد تا آنان با امید بیشتر وارد صحنه حمایت از نظام شوند و نظام را در مقابل تمام این شیطنت‌هایی که وجود دارد با حضور خود بیمه کنند.  

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: