• یکشنبه ۲۲ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۱
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9611-8888-5
  • خبرنگار : 15268
  • منبع خبر : ----

رييس هيات دوچرخه‌سواري خراسان رضوي خبر داد

تیرماه، زمان برگزاری مسابقات بین‌المللی دوچرخه‌سواری در مشهد

رييس هيات دوچرخه‌سواري خراسان رضوي از ثبت رسمي تاريخ برگزاري مسابقات بين‌المللي دوچرخه‌سواري در آینده نزدیک خبر داد.

مهدي روزبهانه در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشي ايسنا- منطقه خراسان در خصوص اقدامات هيات دوچرخه‌سواري خراسان رضوي در دهه فجر افزود: در روز جمعه 27 بهمن ماه، همايش دوچرخه‌سواري در بخش آقايان، از ميدان آزادي به سمت ميدان جانباز به مناسبت دهه فجر را برگزار خواهيم‌كرد. همچنين در روز 26 بهمن مسابقات دوچرخه‌سواري در بخش بانوان در بازار مجیديه مشهد برگزار خواهدشد.

رييس هيات دوچرخه‌سواري خراسان رضوي در رابطه با وضعيت كنوني محمد دانشور، دوچرخه‌سوار ملي‌پوش خراساني خاطرنشان‌كرد: محمد دانشور هم‌اكنون در حال‌ آمادگي براي مسابقات قهرماني آسيايي مالزي به‌سر مي‌برد كه در اواخر ماه جاري آغاز خواهدشد. به غير از محمد دانشور كه در بخش سرعت در رده سني بزرگ‌سالان ركاب خواهدزد، معين صحيف ديگر خراساني تيم‌ملي دوچرخه‌سواري در بخش سرعت در رده جوانان حضور دارد. همچنين در بخش استقامت در رده سني بزرگسالان كه در ميانمار برگزار خواهدشد، كيوان ركاني نيز از نمايندگان استان به شمار مي‌رود. افسانه سجادي نيز مربي تيم‌ملي دوچرخه سواري در بخش استقامت از ديگر نماينده‌هاي خراسان رضوي است.

وي در خصوص تعامل هيات دوچرخه‌سواري با نيروي‌انتظامي در خصوص دوچرخه‌سواري بانوان در سطح شهر تصريح‌كرد: فكر نمي‌كنم مشكلي در اين خصوص وجود داشته باشد. در حال حاضر در خصوص برگزاري مسابقات بانوان، بدون حضور آقايان مشكلي نداريم. با اين‌وجود، وظايف هيات در خصوص ورزش قهرماني است. چنين مشكلاتي مربوط به هيات ورزش‌هاي همگاني است و دوچرخه‌سواري بانوان در سطح شهر به هيات دوچرخه‌سواري مربوط نمي‌شود.

روزبهانه در خصوص وضعيت پيست‌هاي دوچرخه‌سواري در سطح مشهد عنوان‌كرد: پيست اصلي‌ هيات نياز به تعمير داشت كه سال گذشته مشكل آن برطرف شد. مشكل هيات در خصوص تجهيز خوابگاه است كه تاکنون 25 درصد آن تجهيز شده و بايد تا پايان سال جاري خوابگاه پيست ثامن آماده بهره‌برداری شود تا به پيست كاملي تبديل شود.

رييس هيات دوچرخه‌سواري خراسان رضوي در پايان با اشاره به آخرين وضعيت برگزاري تورنمت بين‌المللي در مشهد تاکيد كرد: تاريخ برگزاري مسابقات در UCI تقريبا ثبت شده‌است ولي هنوز رسمي نشده و به ما اعلام نشده‌است. در ابتدا تاریخ ارديبهشت 97 را به UCI پيشنهاد داديم كه با آن تاريخ مخالفت شد. همچنين به دليل تقارن ماه مبارک رمضان با خردادماه نمي‌توانستيم مسابقات را به آن بازه زمانی موکول کنیم. به همين دليل تيرماه سال آينده را به UCI معرفي كرديم. فكر مي‌كنم اواسط اسفند به‌صورت رسمي تاريخ اين مسابقات در UCI ثبت‌شود. 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: