• یکشنبه ۲۲ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۶
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9611-9485-5
  • خبرنگار : 15093
  • منبع خبر : ----

/حضور هوشمندانه، حمایت قاطعانه/

معاون سیاسی استاندار: حضور مردم هرسال مقتدرانه‌تر می‌شود

معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی گفت: افرادی که دل در گرو حفظ و استقلال کشور دارند باید در جهت وحدت و انسجام بکوشند و حضور در راهپیمایی 22 بهمن نشانه انسجام ملت ایران و پشتیبانی از آرمان های امام راحل (ره) است.

به گزارش ایسنا-منطقه خراسان، سید جواد حسینی در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه حضور اقشار و گروه‌های مختلف مردم شهری و روستایی شکوفایی انقلاب را رقم زد، اظهار کرد: تکرار این حضور موجب تداوم و بقای نظام جمهوری اسلامی و انقلاب می شود.

وی با بیان اینکه پیروزی انقلاب اسلامی سه مولفه و عنصر اصلی داشت، افزود: باورهای مردم به مکتب دینی، رهبری و حضور مردم و انسجام ملی این سه مولفه مهم بود.

حسینی گفت: عنصر و مولفه به وجود آورنده هر انقلاب، عامل بقا و پایداری آن نیز هست بنابراین هر سه مولفه در کنار هم ماندگاری انقلاب را رقم خواهد زد.

معاون استاندار خراسان رضوی افزود: از جمله صحنه ها و میادینی که حضور مردم و پشتیبانی آنان از انقلاب اسلامی را نشان می دهد، راهپیمایی 22 بهمن به عنوان گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی است.

وی با بیان اینکه امسال انقلاب اسلامی وارد چهلمین سال خود می‌شود، اظهار کرد: از ویژگی‌های انقلاب اسلامی فراگیری آن است، به این معنا که حضور و مشارکت همه اقشار و گروه های مردمی در روند به بار نشستن انقلاب را شاهد بودیم.

حسینی ادامه داد: حضور اقشار و گروه‌های مختلف مردم شهری و روستایی شکوفایی انقلاب را رقم زد و امروز تکرار این حضور موجب تداوم و بقای نظام جمهوری اسلامی و انقلاب می شود.

معاون سیاسی استاندار خراسان رضوی با بیان اینکه هر سال حضور و مشارکت مردم در عرصه‌هایی مانند راهپیمایی 22 بهمن نسبت به سال قبل پررنگ‌تر و مقتدرانه می‌شود، افزود:  نفی سلطه، استقلال و آزادی از اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی است که به خوبی در جمهوری اسلامی شاهد تجمیع این اصول هستیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: