• سه شنبه ۲۴ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۰۰:۳۴
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 9611-16490-5
  • خبرنگار : 15100
  • منبع خبر : ----

افتتاح دو پروژه خدماتی انجمن حمایت از زندانیان

مدیر عامل مجتمع فولاد خراسان از افتتاح یک مجموعه خدماتی وابسته به «انجمن حمایت از زندانیان نیشابور» به همت «مجتمع فولاد خراسان» خبر داد که اين اقدام را در راستای ایفای مسئولیت‌ها و تعهدات اجتماعی این مجموعه صنعتی در نیشابور دانست.

به گزارش ايسنا- منطقه خراسان، مجموعه خدماتی شامل پروژه احداث یک واحد نانوایی و نیز خشکشویی که عواید آن صرف حمایت از خانواده زندانیان غیر عمد و آزاد سازی آنان خواهد شد؛ 23 بهمن ماه افتتاح گرديد. 

در اين مراسم احمد همت‌آبادي مدیر عامل انجمن حمایت از زندانیان نیشابور عنوان كرد: این پروژه طی 40 روز به اتمام رسید، حدود 120 متر زیربنای این پروژه است و 84 میلیون تومان هزینه ساخت نانوایی و خشک‌شویی شده، حدود 25 میلیون تومان از سوي فولاد تجهیزات خریداری شده است. 

وي ادامه داد: زمین و امتیازات آب، برق و گاز به صورت رایگان بوده؛ امروز حدود 150 میلیون تومان مجتمع فولاد خراسان به انجمن حمایت از زندانیان کمک کرد و  این اقدام قابل تحسين و ماندگار است. این پروژه یک درآمد مستمر خواهد داشت، طرح‌های دیگری نيز داریم که انجمن بتواند روي پاي خود بايستد و آزادی بیشتری داشته باشیم. 

همچنين به گزارش روابط عمومی مجتمع فولاد خراسان، سيد حسين احمدي مديرعامل اين مجتمع گفت: صنعت عظیم فولاد در کنار ماموریت اصلی خود، که تولید فولاد با کیفیت و کمک به خودکفایی اقتصادی کشور است، در قالب پرداخت‌ها به شبکه حمل و نقل جاده‌ای و ریلی، شبکه-های تامین انرژی، تامین اجتماعی، واریز مالیات‌ها و پرداخت عوارض و... به طور میانگین سالانه 2 هزار میلیارد ریال سرریز توسعه‌ای برای منطقه دارد. 

وي مشارکت در انجام این پروژه را به همراه انجمن حمایت از زندانیان، برای حمایت از قشر نیازمند و آسیب دیده، به ویژه زندانیان جرایم غیرعمد و خانواده‌های آنان دانست و افزود: کمک به رفع دغدغه‌های معیشتی و گره‌گشایی از گرفتاری خانواده‌های زندانیان غیرعمد و کاهش آسیب به خانواده‌های محکومان را توفیقی برای این مجتمع می‌دانیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: