• سه شنبه ۲۴ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۰
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9611-11687-5
  • خبرنگار : 15137
  • منبع خبر : ----

آغاز به‌کار جشنواره منطقه‌ای شعر فجر در مشهد

سرپرست دفتر شعر و ادب اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: برنامه‌های اختتامیه جشنواره منطقه ای شعر فجر در مشهد، امروز 24 بهمن‌ماه با حضور شاعران سه خراسان‌رضوی با برگزاری کارگاه تخصصی ادبی آغاز می‌شود.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان و به نقل از اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌رضوی، ملیحه بذری در این خصوص اظهار کرد: امروز ساعت 16 الی 18 کارگاه ادبی شعر با حضور محمد کاظم کاظمی آغاز گر برنامه‌های این جشنواره خواهد بود و ساعت 18 الی 20 محفل شعر فجر با حضور شاعران سه استان برگزار خواهد شد.

وی همچنین از برگزاری کارگاه‌های تخصصی شعر با حضور دکتر هادی‌منوری و دکتر علیرضا قیامتی خبر داد و گفت: این کارگاه‌ها صبح روز 25 بهمن‌ماه برگزار می‌شود.

سرپرست دفتر شعر و ادب اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی افزود: آیین اختتامیه این جشنواره چهارشنبه 25بهمن ماه ساعت 15 برگزار می‌شود و در این مراسم از هشت نفر شاعر برگزیده، دو شاعر پیشکسوت و 6 انجمن شعر فعال در استان خراسان رضوی تقدیر به عمل خواهد آمد.

بذری تصریح کرد: مجتمع رفاهی شهید کامیاب واقع در نبش سناباد 25 محل برگزاری جشنواره منطقه‌ای شعر فجر است و کلیه علاقمندان می‌توانند در محفل شعر و کارگاه‌های تخصصی شرکت کنند و در پایان این کارگاه‌ها گواهینامه آموزشی نیز برای شرکت‌کنندگان صادر می‌شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: