• سه شنبه ۲۴ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۲
  • دسته بندی : زیارت و گردشگری
  • کد خبر : 9611-7791-5
  • خبرنگار : 15090
  • منبع خبر : ----

فرماندار مشهد مطرح کرد:

مسیرهای دسترسی‌ به مشهد باید تسهیل شود

فرماندار مشهد گفت: برای دستیابی به اهداف مربوط به میزبانی از زائران و گردشگران مسیرها و جاده‌های دسترسی‌ به مشهد باید تسهیل شود.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، محمدرحیم نوروزیان امروز در جلسه هماهنگی رفع مشکلات مربوط به پروژه آزادراه مشهد چناران در فرمانداری مشهد با بیان اینکه آزادراه مشهد و چناران برای پایتخت فرهنگی ایران امری اساسی و حیاتی است، اظهار کرد: در حال حاضر تنها مسیر موجود از چناران به مشهد مشکلاتی دارد و گاهی ترافیک زیادی در آن به وجود می‌آید.
 
وی افزود: براساس آمارها روزانه بین 70 تا 90 هزار ترددی که در این مسیر انجام می‌گیرد منجر به مشکلات بسیار زیاد می‌شود، از طرفی راه‌های دسترسی به مشهد بسیار محدود و ناپایدار است که یکی از اقدامات خوب برای رفع این مساله اتصال پروژه آزادراه مشهد- چناران به محورهای مواصلاتی مشهد است.

فرماندار مشهد ادامه داد: با توجه به اینکه یکی از اهداف در سال 1400 میزبانی از 40 میلیون زائر در مشهد است، اگر این دسترسی‌ها به مشهد تسهیل نشود، برای دستیابی به این هدف نیز با مشکل مواجه می‌شویم.

نوروزیان خاطرنشان کرد: عمده مشکلات در بخشی از این آزادراه در محدوده شهر مشهد با مسافتی حدود 16 کیلومتر صورت می‌گیرد که امیدواریم با مساعدت دستگاه‌های مرتبط و تصمیمات مسئولان، این مسیر هموار شود و احداث آن با سرعت بیشتری پیگیری شود.

معاون استاندار خراسان رضوی در بخش دیگری از صحبت‌‌های خود با اشاره به دستاوردهای انقلاب اسلامی اظهار کرد: همه این دستاوردها علایم و نشانه‌های خوبی برای امیدآفرینی و فعالیت است اما دشمنان تبلیغات زیادی بر علیه این نظام دارند و برخی نیز گاهی ناخواسته در دام این تبلیغات می‌افتند و با آن همنوایی می کنند. البته مسایل سیاسی نیز وجود دارد. به نظر من برخی از گروه‌های سیاسی ما بعضا مسیر خود را گم کرده‌اند و گاهی با تخریب دستاوردهای نظام در مسیر دشمنان نظام گام برمی‌دارند.

وی تاکید کرد: این صحیح است که مردم مشکلاتی دارند و این مشکلات هم به همه قوا مربوط است اما اینکه تنها دولت را مخاطب و باعث این مشکلات و مسایل بدانیم، کار غیرمنصفانه‌ای است. ما مسئولان نیز باید با امید و نشاط کار خود را انجام دهیم چراکه این مردم شایسته خدمت هستند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: