• چهارشنبه ۲۵ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۰
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9611-9688-5
  • خبرنگار : 15169
  • منبع خبر : ----

آرمین رهبر:

بقای مشکی‌پوشان، سخت اما شدنی است

سرمربی موقت تیم فوتبال مشکی‌پوشان معتقد است با توجه به شرایط جدول بقای تیم مشکی‌پوشان در لیگ برتر سخت اما شدنی است.

آرمین رهبر در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی ایسنا- منطقه خراسان، در خصوص شرایط تیم مشکی‌پوشان اظهار کرد: تیم خوبی داریم و نمی‌توان باور کرد که با این کیفیت بازی و بازیکنان در انتهای جدول قرار داریم. بدون شک کسی که بازی‌های مشکی‌پوشان را دنبال کرده به این موضوع باور دارد.

وی افزود: اینکه چرا در نتیجه‌گیری نتوانسته‌ایم در لیگ برتر هفدهم موفق باشیم نیاز به کالبدشکافی و بررسی دقیق دارد. البته زمان زیادی نداریم و تا پایان فصل 7 فینال داریم. پله‌پله باید پیش برویم تا در نهایت به موفقیت برسیم. نباید به جدول توجهی داشته‌باشیم و فعلا تمام تمرکز ما روی دیدار خانگی مقابل سپاهان است.

سرمربی موقت تیم مشکی‌پوشان با اشاره به شرایط مشابه این تیم در سال‌های گذشته تصریح کرد: اگر می‌خواهیم موفق باشیم باید همدلی و وحدت سال‌های قبل تکرار شود. توان باشگاه به عنوان یکی از معدود باشگاه‌های خصوصی فعال در لیگ برتر محدود است و باید از تمام پتانسیل شهر مشهد و استان خراسان رضوی برای بقای مشکی‌پوشان استفاده شود.

رهبر خاطرنشان کرد: مهمترین نکته در مشکی‌پوشان، صرف شدن فعل خواستن توسط بازیکنان است. خوشبختانه بازیکنان باتجربه‌ای داریم که در رزومه خود هم تجربه قهرمانی دارند و هم سقوط. بازیکنان باتجربه مشکی‌پوشان به خوبی می‌دانند که اگر کار تیم به سقوط بکشد چه اتفاقات بدی رقم می‌خورد.

وی در خصوص شرایط خودش به عنوان سرمربی فعلی مشکی‌پوشان گفت: از مسیر مربیان قبلی فاصله زیادی نگرفته‌ام. من جزئی از خانواده مشکی‌پوشان هستم و دست هر کسی که فکر می‌کند می‌تواند به این تیم کمک کند را به گرمی می‌فشارم. فعلا در تمرینات حضور دارم تا چراغ، روشن بماند.

رهبر در رابطه با انتخاب دستیارانش گفت: اگر قرار باشد سرمربی جدید مشکی‌پوشان، دستیارانی که به تیم اضافه می‌شوند را نخواهد، فکر می‌کنم بهتر باشد با شخصیت کسی بازی نکنیم و بی‌جهت کسی را اضافه نکنیم. 

انتصاب آرمین رهبر به عنوان سرمربی موقت تیم مشکی‌پوشان در حالی از سوی مسئولان این باشگاه اعلام شده که وی پیش از این به عنوان مدیر تیم مشکی‌پوشان در این باشگاه فعال بود. در شرایط فعلی تیم مشکی‌پوشان و زمان کمی که این تیم برای اندوختن امتیاز و بقا در لیگ برتر دارد، شناخت رهبر از بازیکنان و داشته‌های مشکی‌پوشان، یکی از مهمترین فاکتورها برای ادامه حضور وی روی نیمکت مشکی‌پوشان خراسان رضوی به عنوان سرمربی است. 

پیش از این شنیده می‌شد مجتبی حسینی، دستیار سابق یحیی گل‌محمدی در تیم‌های تراکتورسازی و ذوب‌آهن اصفهان هدایت مشکی‌پوشان را برعهده خواهدگرفت اما عدم تضمین وی در رابطه با بقای مشکی‌پوشان سبب شد تا خانواده عباسی قید همکاری با این مربی را بزنند. 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: