• سه شنبه ۸ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۲
  • دسته بندی : زیارت و گردشگری
  • کد خبر : 9612-2091-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

در ایام نوروز انجام می‌گیرد؛

نظارت 50 بازرس بر عملکرد تاسیسات گردشگری مشهد

رییس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مشهد از انجام 2 هزار و 500 بازدید از تاسیسات گردشگری در ایام نوروز خبر داد.

احمد دیناری در گفت‌وگو با ایسنا- منطقه خراسان، اظهار کرد: در ایام نوروز نظارت بر فعالیت هزار و 800 مرکز گردشگری اعم واحد اقامتی، دفتر خدمات مسافرتی، واحد پذیرایی میان‌راهی و... از طریق 50 بازرس انجام خواهد شد.

رییس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مشهد عنوان کرد: همچنین پیش‌بینی می‌شود که 25 هزار بازدید نظارتی از صنف‌های مختلف مرتبط با خدمت‌رسانی در ایام نوروز از طریق 250 بازرس رسمی و 200 بازرس افتخاری انجام گیرد.

دیناری با اشاره به مصوبات جلسات ستاد خدمات سفر استان گفت: پیش‌بینی شده است که نمایشگاه فروش بهاره از  13 تا 20 اسفندماه سال جاری برپا شود، تدارک 2 هزار و 500 تن گوشت مرغ، 100 تن گوشت قرمز نیز از مهم‌ترین برنامه‌ریزی‌های کمیته نظارت و تنظیم بازار ستاد خدمات سفر استان است.

رییس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مشهد گفت: آمادگی لازم در دستگاه‌های مختلف و کمیته‌های یازده‌گانه ستاد انجام گرفته تا نوروز خوب و بدون مشکلی را برای زائران و مجاوران در مشهد رقم زنیم.

وی افزود: همچنین باید اشاره کرد که کمیته نظارت بر نمازخانه‌های میان‌راهی و سرویس‌ها از 10 اسفندماه با حضور نمایندگان دستگاه‌های اجرایی، نظارت خود را آغاز می‌کنند و بازدیدهای خود را به صورت مستمر انجام می‌دهند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: