• سه شنبه ۸ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9612-3884-5
  • خبرنگار : 15278
  • منبع خبر : ----

در گفت‌وگو با ایسنا مطرح شد؛

ماجرای آبی که به جای بنزین در باک ماشین‌ها رفت

روز یکشنبه 6 اسفند ماه، مخازن جایگاه سوخت شماره 153 خیایان دلاوران به آب آلوده شد و مردم بعد از اتمام سوخت‌گیری دچار مشکل شدند، این اتفاق آسیب بسیاری به جایگاه سوخت و مردمی که طی ساعات 11 تا 14 ظهر آن روز در این جایگاه سوخت‌گیری کردند وارد کرد.

محسن جوادی، مدیر جایگاه سوخت شماره 153 مشهد در گفت‌وگو با ایسنا- منطقه خراسان، با اشاره به این اتفاق اظهار کرد: باتوجه به اینکه ما زیر نظر شرکت نفت هستیم کارشناسان در حال پیگیری هستند تا بدانند علت این حادثه چه بوده و من عنوان می‌کنم که تخلفی انجام نداده‌ایم، طی بازرسی باید مشخص شود که دلیل رخ دادن این حادثه چه بوده است.

وی ادامه داد: جایگاه ما دارای استاندارد بوده و ما نمی‌دانیم علت این اتفاق چه بوده، علاوه بر این در چند روز گذشته ما شاهد بارندگی نیز بوده‌ایم، شاید علت این حادثه آن بوده اما بازهم باید پیگیری شود.

مدیر جایگاه سوخت شماره 153 مشهد افزود: من در اینجا با اطمینان عنوان می‌کنم که تخلفی از سوی جایگاه خیابان دلاوران صورت نگرفته است، علاوه بر اینکه در حادثه مردم خسارت دیدند به ما نیز آسیب زیادی وارد شده است.

جوادی خاطرنشان کرد: حدود 30 ماشین در این اتفاق آسیب دیده و به ما مراجعه کردند و  همچنین شماره پلاک همه کسانی که به ما مراجعه می‌کنند را ثبت کرده و با دوربین‌های خود نیز مطابقت داده‌ایم.

وی با بیان اینکه در جایگاه ما دو مخزن وجود دارد که یکی از آن‌ها آلوده شده و دیگری پاک است، تصریح کرد: به دلیل اینکه این مخازن را جا به جا کنند و مخزن آلوده را نیز تمیز کنند امروز تعطیل بودیم  ولی تا حدود یک ساعت دیگر به کار خود ادامه خواهیم داد.

مدیر جایگاه سوخت شماره 153 مشهد با اشاره به اینکه این جایگاه از سال 91 است که به مردم خدمات سوخت‌رسانی را انجام می‌دهند، گفت: همچنین باید بگویم رای برائت برای ما صادر شده و کسی ما را به عنوان فردی متخلف نمی‌داند.

خسارات وارد شده به ماشین‌ها باید توسط مدیر جایگاه پرداخت شود

در این رابطه سید جعفر قائمی‌طلب، رئیس روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خراسان رضوی در گفت‌وگو با ایسنا- منطقه خراسان، بیان کرد: از دیروز تاکنون که در روزنامه‌ها عنوان شده 6 ماشین برای دریافت خسارت به ما مراجعه کردند که خسارت خود را نیز اخذ کردند.

وی با بیان اینکه خبرهای مبنی بر اینکه 300 ماشین در این اتفاق آسیب دیده صحت ندارد، عنوان کرد: همچنین لازم است بگویم که مخازن سوخت این خیایان تخلیه شده و سوخت پاک وارد مخازن آن جایگاه شده است.

رئیس روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خراسان رضوی افزود: این جایگاه ظرفیت سوخت‌گیری 300 ماشین را ندارد، خبرها و فیلم‌های منتشر شده نیز صحت ندارد، خسارت وارد شده به ماشین‌ها توسط مدیر جایگاه باید پرداخت شود.

قائمی طلب خاطرنشان کرد: این مسئله امری طبیعی نبوده و به دلیل یک سهل‌انگاری رخ داده است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: