• یکشنبه ۱۳ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۰
  • دسته بندی : زیارت و گردشگری
  • کد خبر : 9612-3491-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

مدیرکل امور فرهنگی زائران استانداری خراسان رضوی:

برندسازی سوغات امری ضروری است

مدیرکل امور فرهنگی زائران استانداری خراسان رضوی گفت: برندسازی در حوزه سوغات فرهنگی زائر رضوی، ضروری است. 

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان و به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، سیدحمید موسوی در حاشیه بازدید از فروشگاه بزرگ رضوی با اشاره به ظرفیت‌ها و امکانات آستان قدس رضوی برای ورود به حوزه سوغات فرهنگی زائر رضوی، بیان کرد: حمایت از تولیدکنندگان صنایع دستی و سوغات نیز در همین قالب امکان‌پذیر است.

وی اقدامات آستان قدس رضوی را در زمینه سوغات فرهنگی زائر مثبت ارزیابی کرد و افزود: علاوه بر کیفیت مطلوب کالاهای عرضه شده، تنوع کالاهای فرهنگی موجود نیز قابل توجه است.

 مدیرکل امور فرهنگی زائران استانداری خراسان رضوی با تأکید بر لزوم توسعه این قبیل فروشگاه ها در سایر نقاط شهر مشهد مقدس، خاطر نشان کرد: در این راستا باید از ظرفیت های آستان قدس رضوی و دیگر سازمان‌ها و نهادهای مرتبط با حوزه سوغات زائر استفاده کرد. 

موسوی با اشاره به اثرات مثبت ساماندهی بازار سوغات فرهنگی زائر، تصریح کرد: این اقدام باعث می‌شود زائران سوغاتی را از مشهد به یادگار ببرند که نماد فرهنگی این منطقه است.

وی با تاکید بر حضور موثر متولیان حوزه سوغات فرهنگی مشهد مقدس در سایر  نمایشگاه‌ها و همایش‌های در نقاط مختلف کشور، ادامه داد: تحقق این مهم، رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال را به دنبال دارد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: