• سه شنبه ۱۵ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۶
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9612-7188-5
  • خبرنگار : 15170
  • منبع خبر : ----

حواشی مجمع انتخابی رییس هیئت بدمینتون خراسان رضوی

مجمع انتخاباتی ریاست هیئت بدمینتون خراسان رضوی دقایقی پیش برگزار شد.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، مجمع انتخاباتی ریاست هیئت بدمینتون خراسان رضوی دقایقی پیش برگزار شد و در نهایت حسین رضوی در انتخاباتی که رقیبی نداشت، با کسب اکثریت آرا به عنوان رییس جدید هیئت بدمینتون خراسان رضوی انتخاب شد. دو کاندیدای دیگر ریاست بر هیئت پیش از آغاز رای‌گیری انصراف دادند. 

در ابتدای مراسم کوروش صبوريان، مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی در خصوص شرايط رشته بدمينتون اظهار كرد: با وجود اینکه دو غایب مهم در اين جلسه داريم، ناگريز به برگزاری این جلسه بدون حضور اين افراد هستيم، زيرا تصميم گرفته بوديم مجمع هيات بدمينتون را در اين تاريخ برگزار كنيم. متاسفانه محمدرضا پوريا، رئيس فدراسيون بدمینتون به دلیل گرفتاري‌های شخصي حضور ندارد، با اين حال رياست مجمع را به من محول كرده‌است.

وی افزود: همچنين رسول اكبري، رئيس سابق هيات بدمنيتون خراسان رضوی با توجه به مشكلات شخصی كه داشت، در اين مراسم حضور ندارد.

صبوریان ادامه داد: بدمينتون يكي از رشته‌هاي پرطرفدار، جذاب و پر جست‌وجو در سطح کشور است که خانواده‌ها در کنار یکدیگر نیز به این ورزش می‌پردازند.

وی خاطرنشان كرد: در چهار سال گذشته توسعه خوبي در اين رشته داشتيم و بايد به گونه‌ای برنامه‌ریزی کنیم كه در قشر جوانان و نوجوان شرايط بهتري را به ارمغان آوريم. هيات بدمينتون تنها هيات بود كه به صورت خودكفا و با كمك خيرين اداره مي‌شود، باید به نقطه‌ای برسیم که تمام هيات ورزشي به اين‌گونه اداره شوند.

وي در پايان گفت : در حوزه عمراني فعاليت‌های خوبي را انجام داديم و اتفاقات خوبي در چند سال گذشته رقم خورده‌است. مهم ترين آن افتتاح سالن اختصاصي بدمينتون در نيشابور بوده كه تمام هزينه‌ها توسط خيرين پرداخت شده‌است.

مجيد زرچي که در این مجمع به عنوان كانديدای رياست هيات بدمينتون استان ثبت نام کرده‌بود، پیش از آغاز رای‌گیری اعلام کرد: با توجه به اينكه در سال‌های گذشته به عنوان دبير هيات فعاليت داشتم، انصراف خود را اعلام مي‌کنم و قصد دارم همچنان در اين سمت فعاليت خود را ادامه دهم.

همچنین متولی، دیگر کاندیدای ریاست هیئت بدمینتون استان نیز گفت: متاسفانه دو روز قبل از برگزاري اين مجمع به بنده اطلاع دادند كه در اين مجمع حضور داشته‌باشم كه در اين زمان صبوريان اعلام كرد: مي‌ توانید به صورت رسمي شكايت خود را اعلام كنید تا این موضوع بررسي شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: