• شنبه ۱۹ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۲
  • دسته بندی : زیارت و گردشگری
  • کد خبر : 9612-5191-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

حجت‌الاسلام رئیسی:

پای حسابرسی را به شرکت‌های آستان قدس باز کرده‌ام

تولیت آستان قدس رضوی گفت: پای حسابرسی را به تمام بخش‌ها و شرکت‌های آستان قدس رضوی باز کرده‌ام.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان و به نقل از روابط عمومی آستان قدس رضوی، حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی در مراسم اعطای احکام به خدام بارگاه منور رضوی اظهار کرد: مشاهده اطراف حرم برای بنده بسیار رنج آور است، فضای فرهنگی و معنوی حریم حرم نباید با حرم بیگانه و متفاوت باشد.

عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: بازار و تعاملات اجتماعی اطراف حرم باید متناسب با فضای معنوی و اسلامی حرم مطهر باشد و بافت فرهنگی و ارزشمند اطراف آن باید احیا و صیانت شود.

وی بیان کرد: اقتصاد آستان قدس باید در جهت گره‌گشایی از مشکلات مردم ساماندهی شود. اقدام برای تولید داروهای مرتبط با بیماری‌های خاص که عموما هزینه گزافی برای بیماران دارد، مشارکت در ساخت آزادراه مشهد- چناران- قوچان و احداث اردوگاه‌های فرهنگی- تربیتی را آغاز کرده‌ایم.

تولیت آستان قدس رضوی خاطرنشان کرد: از تمام شرکت‌ها و کارخانجات آستان قدس رضوی خواستیم با راه‌اندازی خطوط تولید جدید زمینه استخدام و اشتغال افراد بیشتری را فراهم آورند.

رئیسی گفت: بنده پای حسابرسی را به تمام بخش‌های آستان قدس رضوی باز کرده‌ام و هیچ شخص، شرکت و جایگاهی در این آستان از حسابرسی مصون نیست.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: