• یکشنبه ۲۰ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۰
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9612-10587-5
  • خبرنگار : 15011
  • منبع خبر : ----

معاون فرهنگی شهردار مشهد پاسخ داد؛

علت حذف تصویر ابتهاج و بزرگ علوی از قاب‌های شهرداری مشهد چه بود؟

معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار مشهد گفت: پروژه استفاده از تصاویر مشاهیر ملی در قاب‌های شهرداری پروژه‌ای ادامه‌دار است اما تصاویر مشاهیر به نوبت تعویض می‌شوند.

دکتر هادی بختیاری در گفت‌وگو با ایسنا- منطقه خراسان، ضمن بیان این مطلب عنوان کرد: اکران‌های مورد اشاره در سوال مربوط به پروژه ای است که قرار است در آن مفاخر علمی فرهنگی و هنری هر ماه در فضای عمومی شهر به نمایش گذاشته شوند.

وی ادامه داد: اما این اکران‌ها به علت محدودیت در فضای تبلیغات فرهنگی و ترافیک موضوعات اسفندماه، پس از گذشت چند روز با محتواهای دیگر جایگزین می شوند؛ به عنوان نمونه چند تن از مفاخر دیگر اسفند ماه مانند آیت الله طالقانی، پروفسور حسابی و یا استاد غلامحسین بنان در نوبت اکران قرار دارند، که به مرور جایگزین محتواهای قبلی می‌شوند.

معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار مشهد  تصریح کرد: ما در هر زمان با سه گونه برنامه تبلیغی مواجهیم؛ مناسبت‌های زمانی، اکران‌های موضوعی مدنظر معاونت و رویدادهای مختلف علمی، فرهنگی و هنری که توسط نهادهای حاکمیتی یا بخش غیردولتی برگزار شده و تقاضای تبلیغ دارند.

بختیاری افزود: این آثار با توجه به ظرفیت تبلیغی و ترافیک تبلیغی در هر زمان دوره اکران متفاوت دارند و در برخی مواقع از جمله اسفندماه که ترافیک بالایی داریم ما در زمان محدودی می‌توانیم برای هر یک اکران داشته داشته باشیم. لذا عمر همه تبلیغات‌ ما موقت و با توجه به ترافیک تبلیغی، نوع تبلیغ و اهمیت آن، زمان اکران در حد چند روز کم و زیاد خواهد شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: