• یکشنبه ۲۰ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۶
  • دسته بندی : زیارت و گردشگری
  • کد خبر : 9612-5491-5
  • خبرنگار : 15099
  • منبع خبر : ----

رییس انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی استان:

منشا نرخ‌های نجومی بلیت هواپیما، دفاتر اینترنتی غیرمجازند

رییس انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی استان گفت: منشا بسیاری از شکایات و نرخ‌های نجومی بلیت هواپیما که اعلام می‌شود، دفاتر اینترنتی غیرمجاز هستند.

سعید ولی‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا- منطقه خراسان، اظهار کرد: مردم برای خرید بلیت سفر نوروزی می‌توانند نرخ پروازها و برنامه‌های پروازی را از سایت سازمان هواپیمایی کشوری و خدمات دفاتر مسافرتی دریافت کنند.

وی خاطرنشان کرد: توصیه می‌کنیم که مردم از خرید بلیت از دفاتر غیرمجاز و اینترنتی خودداری و سعی کنند بلیت خود را از دفاتر مجاز خدمات مسافرتی خریداری کنند، در حقیقت منشا بسیاری از شکایات و نرخ‌های نجومی بلیت هواپیما که اعلام می‌شود، دفاتر اینترنتی غیرمجاز هستند.

رییس انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی استان بیان کرد: انجمن دفاتر خدمات مسافرتی در ستاد خدمات سفر استان از 25 اسفندماه تا 17 فروردین در طبرسی سه مستقر است و در این مکان به شکایات مردم رسیدگی می‌کند، همچنین مردم در صورت داشتن شکایات می‌توانند به دفتر انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی مراجعه و یا به صورت تلفنی تماس بگیرند.

وی با اشاره به نظارت‌هایی که بر عملکرد دفاتر خدمات مسافرتی صورت می‌گیرد، گفت: 12 اکیپ در سطح شهر مشهد از دفاتر خدمات مسافرتی بازدید و بر قیمت‌های اعلام شده از سوی آنها، نظارت می‌کنند، پلیس فتا نیز به منظور جلوگیری از فعالیت سایت‌های غیرمجاز با همکاری سازمان هواپیمایی پیگیر است تا با خاطیان این حوزه برخورد کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: