• یکشنبه ۲۰ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۴
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9612-8488-5
  • خبرنگار : 15170
  • منبع خبر : ----

رییس هیئت ورزش‌ سه‌گانه خبر داد

طراحی لباس مخصوص بانوان در رشته سه‌گانه

رئيس هيات ورزش سه‌گانه خراسان رضوي گفت: رویکرد هيات نگاه ويژه به رده سني نونهالان و نوجوانان است.

به گزارش ايسنا- منطقه خراسان، سيد علي حسين‌زاده در نشست خبري هيات ورزش سه‌گانه كه در محل سالن جلسات اداره كل ورزش و جوانان برگزار شد، اظهار كرد: رويكرد اصلي هيات، همگانی‌كردن اين رشته است، طی برنامه‌ای که در این سال داشتیم پايه و اساس را روي رده سني نونهالان و نوجوانان گذاشته‌ایم تا بتوانیم استعداديابي خوبي داشته باشيم.

حسين‌زاده تصريح كرد: چهار مرحله ليگ دوگانه را از ٢٥فروردين تا ۱۳ بهمن ماه برگزار كرديم و نفرات برگزيده انتخاب شدند.

رئيس هيات ورزش سه‌گانه اظهار كرد: مرحله به مرحله به تعداد نفرات افزوده شد و اميدوارم در آينده شاهد رشد و شكوفايي اين رشته ورزشي باشيم.

وي خاطرنشان كرد: استعداديابي خوبي را در رده سني نونهالان و نوجوانان انجام داديم و خوشبختانه نفرات را به خوبي شناسايي كرديم. اين نفرات در مسابقات قهرماني كشور كه در شهر قم برگزار شد، حضور پيدا كردند.

وي در خصوص فعاليت بانوان در اين رشته عنوان كرد: با توجه به محدوديتي كه اين رشته براي بانوان دارد، بخش شنا براي بانوان حذف شده و در بخش‌های دوميداني و دوچرخه‌سواري مسابقه مي‌دهند.

وي بيان كرد: مسابقات قهرماني كشور در بخش بانوان در تاريخ ٢٤ اسفند ماه در مجموعه ورزشي آزادي برگزار مي‌شود، تا چند روز آينده آخرين مراحل تمريني ورزشكاران انجام می‌شود و پس از آن نفرات برگزيده برای حضور در این مسابقات انتخاب مي‌شوند.

وي خاطرنشان كرد: لباس مخصوصي براي بانوان طراحي شده تا بتوانند در مسابقات حضور داشته باشند، اميدوارم اين موضوع هرچه سريع‌تر انجام شود.

حسين‌زاده گفت: رشته سه‌گانه، رشته‌ای سنگين است كه فشار زيادي بر روي ورزشكاران وارد مي‌شود. ركورد تيم ملي ٢ ساعت و دو دقيقه است، اين موضوع نشان مي‌دهد كه ورزشكار چه فشاري را تحمل مي‌کند.

وي عنوان كرد: تعامل خوبي با هيات‌های دوومیدانی، شنا و دوچرخه‌سواري برقرار كرديم و اميدوارم كه افراد زيادي از اين رشته‌ها در رشته سه‌گانه حضور داشته‌باشند.

وي بيان كرد: در حال حاضر برنامه تمريني بانوان در مجموعه ثامن است و آقايان در مجموعه كوثر تمرينات خود را دنبال مي‌کنند.

حسين‌زاده تصریح کرد: با توجه به اينكه رويكرد خود را بر روي رده سني نونهالان و نوجوانان گذاشته‌ایم ،هنوز قهرمان ملي نداريم ولي شرايط در بخش بانوان بهتر است و اميدوارم بتوانيم در آينده پيشرفت قابل‌قبولی داشته باشيم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: