• یکشنبه ۲۰ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۲۲:۳۹
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9612-8885-5
  • خبرنگار : 15270
  • منبع خبر : ----

سرپرست دادسرا انقلاب مشهد خبر داد؛

کشف 143هزار مواد محترقه در مشهد

سرپرست دادسرای انقلاب مشهد گفت: عصر امروز ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی خراسان رضوی تعداد 143هزار و 600عدد از انواع مواد محترقه را در مشهد کشف و ضبط کردند.

به گزارش ایسنا-‌منطقه خراسان، قاضی مهدی خدابخشی در تشریح جزئیات این خبر، اظهار کرد: عصر امروز ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی خراسان رضوی طی دو عملیات اطلاعاتی و ضربتی تعداد 143هزار و 600عدد از انواع مواد محترقه را در مشهد کشف و ضبط کردند.

وی افزود: ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی خراسان رضوی در مرحله اول با انجام کار اطلاعاتی به اخباری دست یافتند که نشان می‌داد یک قاچاقچی در حال انتقال یک محموله مواد محترقه از تبریز به مشهد است. با به دست آمدن این اطلاعات دستور جلب متهم صادر و ماموران پلیس آگاهی استان وارد عمل شدند و به بررسی محل پرداختند. تحقیقات ادامه داشت تا اینکه اتوبوس حامل محموله مواد محترقه در عوارضی طرق شناسایی شد. ماموران پس از متوقف شدن اتوبوس به انتظار نشستند که در این میان متهم سوار بر یک دستگاه سواری 206 در کنار اتوبوس توقف کرد.

سرپرست دادسرای انقلاب گفت: سه متهم در حال انتقال محموله منفجره از اتوبوس به خودروی سواری بودند که ماموران وارد عمل شده و آن‌ها را دستگیر کردند. ضابطین قضایی در این ماموریت تعداد 54هزار و 600 عدد انواع مواد محترقه قاچاق را کشف کردند. علاوه بر این خودروی اتوبوس و سواری 206متهمان نیز توقیف و به پارکینگ منتقل گردید.

قاضی خدابخشی با اشاره به مرحله دیگر این عملیات، بیان کرد: تیم دیگری از ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی خراسان رضوی در اقدامی اطلاعاتی به اخباری دست یافتند که نشان می‌داد فردی در محل انبار یک منزل مسکونی در بلوار فکوری اقدام به دپوی مواد محترقه کرده و تصمیم دارد که این محموله را در بازار به فروش برساند.

وی ادامه داد: ماموران پس از به دست آوردن این اطلاعات و کسب دستور قضایی وارد عمل شدند و ضمن دستگیری متهم از خانه او تعداد 89هزار از انواع مواد محترقه را کشف و ضمیمه پرونده وی کردند.

سرپرست دادسرای انقلاب بیان کرد: در سال 96 همانند سال‌های گذشته عده‌ای فرصت‌طلب و سودجو به بهانه چهارشنبه آخر سال تصمیم دارند تا با وارد کردن محموله‌های مواد محترقه و توزیع آن در بین شهروندان خصوصا نوجوانان و جوانان جامعه را ناامن و سلامت آن را خدشه‌دار کنند که باید متذکر شد، دادسرا در صورت احراز متهمان با آنان به شدت برخورد خواهد کرد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: