• دوشنبه ۲۱ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9612-17514-5
  • خبرنگار : 15218
  • منبع خبر : ----

تخفیف شهرداری مشهد به متخلفان زیست‌محیطی

شورای اسلامی شهر مشهد با تصویب تبصره‌ای برای متخلفان تفکیک از مبدأ و ساماندهی خاک و زائدات ساختمانی که برای اولین بار مرتکب تخلف می‌شوند تخفیف 40 درصدی در جریمه در نظر گرفت.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، اعضای شورای اسلامی شهر مشهد در نوزدهمین جلسه علنی پنجمین دوره شورای اسلامی شهر مشهد که امروز در تالار شهر برگزار شد در تبصره‌ای ذیل بررسی بودجه 97 سازمان مدیریت پسماند شهرداری مشهد تخفیف 40 درصدی در جریمه متخلفان تفکیک از مبدأ و ساماندهی خاک و زائدات ساختمانی که برای اولین بار مرتکب تخلف می‌شوند را تصویب کردند.

بر این اساس «در خصوص موارد جرائم و بهای خدمات در حوزه تفکیک از مبدا و ساماندهی خاک و زائدات ساختمانی که برای اولین بار مرتکب تخلف می‌شوند برابر سال‌های قبل و حسب مورد با نظر مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند تا سقف 40 درصد مشمول تخفیف و بخشودگی شدند».

هم‌چنین بودجه سال 1397 سازمان مدیریت پسماند که از حیث منابع به مبلغ 934.010.330.000 (نهصد و سی و چهار میلیارد و ده میلیون و سیصد و سی هزار) ریال و از حیث مصارف به مبلغ 934.010.330.000 ( نهصد و سی و چهار میلیارد و ده میلیون و سیصد و سی هزار) ریال که منابع و مصارف نسبت به بودجه سال گذشته 5 درصد افزایش داشته است به تصویب رسید.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: