• دوشنبه ۲۱ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۲
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9612-11287-5
  • خبرنگار : 15279
  • منبع خبر : ----

رییس شورای شهر مشهد:
فعالیت‌هایی که زنان آغاز کنند بهتر ادامه می‌یابد

رییس شورای شهر مشهد گفت: شروع کار این نمایشگاه را با آثار بانوان هنرمند مشهدی به فال نیک می‌گیریم و معتقدیم هر فعالیتی که زنان آن را آغاز کنند با قوت بیشتری ادامه می‌یابد.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان محمدرضا حیدری، در آیین گشایش نگارخانه شهر و افتتاح نمایشگاه آثار بانوان مشهد مقدس که در تالار شهر برگزار شد، اظهار کرد: میدان شهدا بزرگ‌ترین میدان شهری ایران است.

وی ادامه داد: وجود این نمایشگاه در این میدان که بخشی از هویت مردم مشهد را تشکیل می‌دهد می‌تواند بسیار موثر باشد. در میدان شهدا این ظرفیت وجود داشت که هنرمندان بتوانند آثار خود را در قسمت مهمی از شهر که کانون تعاملات است به نمایش بگذارند.

حیدری افزود: این نگارخانه می‌تواند یکی از کانون‌های گردشگری باشد تا دیگران بتوانند از آثار هنرمندان ما بهره ببرند. شروع کار این نمایشگاه را با آثار بانوان هنرمند مشهدی به فال نیک می‌گیریم زیرا این تابلوها که فضایی معنوی دارند می‌توانند الگویی برای جوانان و کانونی تربیتی باشند.

رییس شورای شهر مشهد افزود: آثار این نگارخانه ابعاد مختلفی دارد و در آن خلاقیت، نوآوری و توان‌مندی را می‌توان مشاهده کرد. این نمایشگاه همچنین کاربرد اقتصادی نیز دارد و می‌تواند ظرفیت اجتماعی و فرهنگی جدیدی ایجاد کند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: