• دوشنبه ۲۱ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۰
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 9612-14990-5
  • خبرنگار : 15100
  • منبع خبر : ----

مشاركت 60 نفر در طرح بسیج سلامت نوروزی

معاون بهداشت دانشكده علوم پزشكي نيشابور از مشاركت 60 نفر در طرح بسیج سلامت نوروزی خبر داد و گفت: از 15 اسفند تاكنون دو كارگاه لبنيات غير مجاز پلمپ شده است.

عصمت تقي آبادي معاون بهداشت دانشكده علوم پزشكي نيشابور در گفت‌وگو با ايسنا- منطقه خراسان درباره طرح بسیج سلامت نوروزی عنوان كرد: در اين طرح كه 60 نفر از همكاران مشاركت دارند، ما بیشتر بر موضوع مواد غذایی و آب آشامیدنی بین راهی تمرکز داريم و البته از 15 اسفند تاكنون دو كارگاه لبنيات غير مجاز پلمپ شده است.

وي ادامه داد: هرساله در اين بازه زماني وزارت خانه، طرح‌های تشدیدی در رابطه با سلامت را ارائه می‌دهد؛ این طرح در سال جاري از پانزده اسفند آغاز به كار كرده است.

تقي آبادي گفت: در این یک ماه بازرسان بهداشت محیط در سطح شهر و مراکز بین راهی که مسیر مسافران نوروزی است خدمات‌رساني مي‌كنند و تامین بودجه این طرح‌ها از اعتبارات بهداشت محیط است.

معاون بهداشت دانشكده علوم پزشكي نيشابور افزود: پهنای این طرح به کل واحدهایی که تحت پوشش دانشکده علوم پزشکی است، محدود و شامل شهرستان نیشابور و فیروزه می‌شود.

وي تصريح كرد: به دليل کمبود نیرو مجبور هستيم تنها قسمت‌های مهم و کلیدی مسیرها را پوشش بدهیم مسيرهايي مانند جاده مشهد - نیشابور که جزء مسیرهای اصلی است چرا كه در اين مسير، رستوران‌های متعددي وجود دارد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: