• دوشنبه ۲۱ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۵
  • دسته بندی : زیارت و گردشگری
  • کد خبر : 9612-6391-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان:

سیاست ما در سال 97 بهره‌گیری از نیروهای متخصص است

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی گفت: سیاست ما در سال آینده بهره‌گیری از نیروهای متخصص دانشگاهی در امر شناسایی، اکتشاف و مرمت آثار باستانی خواهد بود.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان و به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی، ابوالفضل مکرمی‌فر روز دوشنبه بیست و یکم اسفندماه اظهار کرد: در مجموعه‌های تاریخی نظیر آرامگاه فردوسی، آرمگاه خیام و عطار نیز مراسم ویژه‌ای برگزار می شود.

وی با بیان اینکه در ایام نوروز تمام اماکن تاریخی از صبح تا شب به صورت یکسره به روی گردشگران و زائران باز خواهد بود، گفت: همچنین نمایشگاه‌ها، بازارچه‌های عرضه صنایع دستی مناطق مختلف استان خراسان روی با همکاری بخش خصوصی دایر خواهد بود.

مکرمی‌فر افزود: تیم‌های گشت و نظارت بر اماکن پذیرایی و اقامتی نیز ضمن سرکشی، بر نحوه ارایه خدمات آن ها نظارت خواهند داشت و زائران و مسافران نیز می‌توانند شکایت‌های احتمالی خود را در سراسر استان به همکاران ما ارایه کنند.

وی در خصوص موضوع باستان شناسی مناطق مختلف استان اظهار کرد: سیاست ما برای سال آینده بهره گیری از نیروهای متخصص دانشگاهی در امر شناسایی، اکتشاف و مرمت آثار باستانی خواهد بود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: