• سه شنبه ۲۲ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۶
  • دسته بندی : زیارت و گردشگری
  • کد خبر : 9612-6591-5
  • خبرنگار : 15099
  • منبع خبر : ----

در ایام نوروز؛

اسکان غیرفرهنگیان در مدارس ممنوع

رییس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مشهد گفت: غیرفرهنگیانی که در ایام نوروز به مشهد سفر می‌کنند نباید در مدارس، که مرکز اسکان فرهنگیان است، اقامت کنند.

احمد دیناری در گفت‌وگو با ایسنا- منطقه خراسان، اظهار کرد: مقرر شده است که فهرست اقامگاه‌های رسمی به مراکز اسکان فرهنگیان ارسال شود تا مردمی که به این مراکز مراجعه می‌کنند به اقامتگاه‌های رسمی سوق یابند.

وی با بیان اینکه حدود 112 هزار تخت رسمی برای هرشب در مشهد مهیا شده است، افزود: بالغ بر 161 هزار تخت غیررسمی نیز برای هرشب و تعداد 13 مرکز اسکان موقت و 15 مرکز اضطراری و بوستان زائرپذیر غدیر برای مسافران نوروزی درنظر گرفته شده است.

رییس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مشهد ادامه داد: باتوجه به گلایه‌هایی که بخش خصوصی از خالی ماندن ظرفیت خود دارد، انتظار ما این است که مدارس از اسکان‌دهی به غیرفرهنگیان خودداری کنند.

وی عنوان کرد: در بخش حمل و نقل نیز روزانه 98 رام قطار به صورت رفت و برگشت به مشهد تردد خواهد کرد و بیش از 40 هزار نفر را که 20 هزار تن از آنان مسافران ورودی هستند جابه‌جا می‌کنند، همچنین در بخش فرودگاهی نیز به طور میانگین 7 هزار مسافر روزانه به مشهد وارد می‌شوند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: