• سه شنبه ۲۲ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۳
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 9612-15790-5
  • خبرنگار : 15043
  • منبع خبر : ----

خانواده‌های کاشمری دغدغه تامین کالاهای اساسی را نداشته باشند

مدیر جهاد کشاورزی کاشمر گفت: تمام تلاش ما بر این است تا با تهیه و توزیع اقلام ضروری خانواده های کاشمری دغدغه تامین کالاهای اساسی را در آستانه سال جدید نداشته باشند.

سید ابوالقاسم باقری در گفت‌وگو با ایسنا- منطقه خراسان، با اشاره به اقدامات انجام شده جهت تنظیم بازار شب عید افزود: ستاد تنظیم بازار مدیریت جهاد کشاورزی تاکنون جلسات متعددی را جهت هماهنگی های لازم بین دستگاههای مختلفی که وظیفه توزیع و نظارت اقلام ضروری مردم را بر عهده دارند برگزار کرده است.

وی با بیان اینکه تلاش می کنیم تا شهروندان در آستانه سال جدید کمترین دغدغه تامین کالاهای اساسی و پرمصرف خانوار را داشته باشند، بیان کرد: در این راستا تاکنون میزان 20 تن برنج هندی از نوع 1121و برنج تایلندی وارد شهرستان شده و در حال توزیع است.

موسوی با اعلام اینکه در صورت نیاز و کشش بازار تامین بیش از این مقدار برنج هم مقدور خواهد بود، قیمت برنج توزیعی هندی 1121 برای مصرف کننده را هر کیلوگرم 56 هزار ریال و برنج تایلندی  در هر کیلوگرم 39 هزار ریال اعلام کرد و گفت: تا این کنون حواله 17 تن مرغ منجمد  با قیمت هر کیلوگرم 63 هزار ریال صادر شده و در سطح شهر در حال توزیع است.

وی با بیان اینکه توزیع این میزان مرغ منجمد تا زمان تقاضای بازار ادامه خواهد داشت، به وضعیت وضعیت توزیع گوشت منجمد گوساله اشاره کرد و افزود: تاکنون میزان 4100  گوشت منجمد در سطح شهر به قیمت هر کیلو گرم 237 هزار ریال توزیع و حواله 5000 کیلوگرم دیگر نیز جهت توزیع صادر شده است. 

مدیر جهاد کشاورزی کاشمر  همچنین نیاز توزیع تخم مرغ مورد نیاز شهروندان را روزانه 500 کیلوگرم به قیمت هر کیلوگرم 58 هزار ریال از محل طرح تنظیم بازار  اعلام کرد و گفت: اکنون این میزان تخم مرغ مورد نیاز در حال توزیع است.

باقری در پایان به مراکز و فروشگاه های طرح تنظیم بازار در سطح شهر اشاره کرد و افزود: شب بازار اتحادیه تعاون روستایی واقع در بلوار سیدمرتضی، فروشگاه تعاونی مصرف جهاد کشاورزی واقع در خیابان خرمشهر، فروشگاه پروتئینی اسدیان واقع در چهارده معصوم و فروشگاه های شرکت پیشرو صالح از جمله مراکز و فروشگاه های طرح تنظیم بازار در سطح شهر کاشمر هستند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: