• سه شنبه ۲۲ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۵
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9612-11784-5
  • خبرنگار : 15239
  • منبع خبر : ----

عضو هیأت تجاری تاتارستان:

خراسان رضوی در پیوند اعضای بدن سرآمد است

مدیرکل امور وزارتی وزارت بهداشت جمهوری تاتارستان گفت: باید در پیوند اعضا همکاری مشترکی با استان خراسان رضوی داشته باشیم چراکه این امر در ایران بسیار توسعه یافته است.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، جاو آیزیتورف صبح امروز در حاشیه دیدار با سرپرست حوزه اقتصادی استانداری خراسان رضوی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در مورد جمع‌بندی سفر خود به مشهد اگر بخواهیم به یک نتیجه‌ای برسیم، آن این است که شرایطی فراهم کنیم که یکی از شرکت‌های پیشرفته کشور ما که زمینه تولید شبیه‌سازی‌های آموزشی پزشکی با دانشگاه علوم پزشکی مشهد به توافق رسیده، بتواند زمینه مکاری پزشکان دو کشور را فراهم آورد.

وی ادامه داد: با این پروژه مشترک شروع فعالیت ما با دانشگاه علوم پزشکی مشهد پر از گام‌های مثبت خواهد شد. مساله دیگر این است که باید در پیوند اعضای بدن همکاری مشترکی با استان خراسان رضوی داشته باشیم چراکه این امر در ایران بسیار توسعه یافته است.

این عضو هیات تجاری تاتارستان تصریح کرد: از نظر سرمایه‌گذاری در ایران با مشکلی روبه‌رو نخواهیم بود و قصد داریم رقم قابل ملاحظه ای سرمایه‌گذاری در این استان انجام دهیم.

وی خاطرنشان کرد: خراسان رضوی سطح پزشکی بالایی دارد و متخصصین مجربی در شهر مشهد حضور دارند. از دیگر سو یکی از حوزه هایی که در کشور روسیه رشد چندانی نداشته، پیوند اعضا بوده که قصد داریم در این زمینه از تجربیات ایران استفاده کنیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: