• یکشنبه ۱۲ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۰۰:۰۷
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 971-886-5
  • خبرنگار : 15283
  • منبع خبر : ----

/مروری بر عملکرد دانشگاه‌های استان در سال 96/

مدیریت بهینه منابع و کاهش هزینه‌های دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی

رییس دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی گفت: برای صرفه‌جویی و جلوگیری از هزینه‌های غیرضروری این دانشگاه در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی در سال 96 تلاش کردیم.

دکتر سید حسین مجتبوی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایسنا- منطقه خراسان، با اشاره به عملکرد دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی در سال 96، اظهار کرد: این دانشگاه در سال 96 با وجود بیشترین دانشجو نسبت به سایر استان‌ها با صرفه‌جویی در هزینه‌ها و با حداقل کادر مدیریتی در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی تلاش کرده است. 

وی با بیان اینکه عملکرد دانشگاه فرهنگیان عین اشتغال است، ادامه داد: ما باید کیفیت عملکردی محصولات خود یعنی دانشجویانمان را ارتقاء بخشیم که در حال حاضر چنین دغدغه‌ای وجود دارد و برای تحقق آن تلاش می‌کنیم.

مدیر امور پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی افزود: دانشگاه فرهنگیان استان هنوز با اهداف و  آرمان‌های خود فاصله دارد و همچنین با کاستی‌های بسیاری روبرو است، اما می‌توان گفت در مقایسه با عملکرد گذشته خود و سایر دانشگاه‌ها از وضعیت مطلوب و قابل دفاعی برخوردار هستیم.

مجتبوی با اشاره به دستاوردهای دانشگاه فرهنگیان استان، عنوان کرد: ما در سال 96 موفق به کسب رتبه‌های برتر در جشنواره‌های فرهنگی و هنری و المپیادهای ورزشی دانشجویان شدیم. همچنین اولین سالن مطالعه کتابخانه روباز را راه‌اندازی کردیم و طرح پایگاه تربیت حرفه ای معلمین را تدوین و در دستورکار اجرا قرار داده ایم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: