• یکشنبه ۱۲ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۱
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 971-1285-5
  • خبرنگار : 15233
  • منبع خبر : ----

عضو شورای مرکزی موتلفه:

جمهوری اسلامی دارای شجره طیبه و عزمی مستحکم است

عضو شورای مرکزی موتلفه اسلامی گفت: امروز جمهوری اسلامی یک شجره طیبه شده که عزم آن بسیار مستحکم و قوی است و هیچ تهدید و تجاوزی اختلال در نظام پدید نمی‌آورد.

حمید رضا ترقی درگفتگو با ایسنا – منطقه خراسان اظهار کرد: نظام جمهوری اسلامی تنها نظامی است که بر اساس یک جمهوریت و اسلامیت در جهان شکل گرفته و توانسته استقلال خود را در قالب چنین حکومتی تاکنون حفظ کند.

وی افزود: نظام جمهوری اسلامی یک الگو و سرمشقی برای استقلال طلبان جهان و الگو سرمشقی برای ملت‌هایی است که می‌خواهند اداره کشورشان را براساس دین و ایدئولوژی تنظیم کنند.

 عضو شورای مرکزی موتلفه اسلامی خاطرنشان کرد: چنین نظامی و شاکله‌ی حکومتی در دنیا نظیر ندارد و نمونه‌ای مثل آن تاکنون به وجود نیامده است.

وی بیان کرد: این نوع حکومت که هم به لحاظ ساختار قدرت با داشتن ولایت و رهبری یک شخصیت کم نظیر در دنیا اداره می‌شود و هماهنگ کننده قوا است توانسته در معادلات جهانی به یک قدرت تاثیر گذار  و تعیین کننده در معادلات جهانی و بین المللی و منطقه‌ای تبدیل شود.

ترقی ادامه داد: این نظام توانسته است اسلام را از یک دین فردی به یک دین اجتماعی و  دارای حکومت و سیادت تبدیل کند و زمینه افزایش و رشد عزت مسلمین در عرصه بین المللی و دنیا را فراهم کند.

عضو شورای مرکزی موتلفه اسلامی تصریح کرد: ایران همچنان که در جنگ تحمیلی توانست با نیروهای ده‌ها کشور دنیا نیرو‌های سلطه جهان مقابله کند و پیروز شود، امروز نیز جمهوری اسلامی با بازوان قدرتمند خود در منطقه به یک قدرت منطقه‌ای بلامنازع تبدیل شده و توانسته با نیروهای تروریستی اعزامی از 90 کشور دنیا مقابله کند و در جنگ با آن‌ها به پیروزی برسد.

وی اظهار کرد: قطعا با ماموریت مقاومت در سال‌های نه چندان دور کشور ما می‌تواند آرمان فلسطین اشغالی را محقق کند و قدس را به دامان اسلام برگرداند. 

ترقی با بیان اینکه امروز جمهوری اسلامی یک شجره طیبه شده که عزم آن بسیار مستحکم و قوی است و با هیچ تهدید و تجاوزی اختلال در نظام پدید نمی‌آورد، گفت: کشور ما تحریف ناپذیر است و قدرت بازدارنده آن مانع هر گونه تجاوزی به این کشور و سرزمین است.

 وی ادامه داد:  شاخ و برگ های قدرت کشور ما ثمرات خود را در یمن، بحرین، سوریه، عراق، نیجریه و امثال آن نشان می‌دهد و این نظام نظامی است که لیبرال دموکراسی جهان را به چالش جدی کشیده است.

عضو شورای مرکزی موتلفه اسلامی خاطرنشان کرد: همانطور که در خبرها ملاحظه می‌شود مساله ایران و موضوع ایران در راس اخبار، مذاکرات و مناسبات بین المللی ابرقدرت‌ها و اروپایی‌ها قرار دارد که نشان می‌دهد اصولا امروز در دنیا بدون توجه به ایران تصمیم جدی و قاطعی نمی‌شود گرفت. 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: