• یکشنبه ۱۲ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۶
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 971-1485-5
  • خبرنگار : 15233
  • منبع خبر : ----

عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت:

ایران باید به جایگاهی فراتر برسد

عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت گفت : باید تلاش کنیم ایران به جایگاهی فراتر  در سیاست بین الملل و منطقه برسد.

مصطفی درایتی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا- منطقه خراسان، اظهار کرد: امروزه باید به موقعیت ژئوپولوتیک و جغرافیای ایران توجه کنیم و اهمیت کشور ما با توجه به وضعیتی که قرار گرفته در منطقه تعیین کننده است و دنیا هم این را می‌داند.

وی خاطرنشان کرد: این موقعیت باعث شده امروز ایران در منطقه دچار چالش‌ها و مشکلات عمده شود و همکاری ایران می‌تواند کمک کند که با استفاده بهینه این جایگاه را برای عزت و توسعه کشور به کار گیریم.

عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت بیان کرد: آنچه اهمیت دارد این است که ما در تثبیت این موقعیت مخصوصا نسبت به صلح جهانی و آرامش و مسائل امنیتی منطقه و تاثیرگذاری، جایگاه‌مان فراتراز آن چیزی است که الان وجود دارد و نیازمند کار جدی‌تر و سیاست گذاری منطقی‌تری هستیم .

 درایتی تصریح کرد: رقبای ایران دنبال این هستند که ایران هراسی گسترده‌ای در منطقه به راه اندازند و زمینه تاثیرگذاری ایران را محدود کنند، ما باید تلاش کنیم که این حربه را از دشمن بگیریم.

وی ادامه داد: ایران کشوری است که باید باعث آرامش خود، همسایگان و منطقه شود ولی در این مسیر ما کارهای به زمین خورده‌ی جدی داریم و سیاست‌های روشن‌تر و موثرتر را باید تعقیب کنیم .

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: