• سه شنبه ۱۴ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 971-3814-5
  • خبرنگار : 15263
  • منبع خبر : ----

مدیرکل جدید کمیته امداد خراسان‌رضوی منصوب شد

مدیرکل جدید کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان‌رضوی منصوب شد.

به گزارش ایسنا-منطقه خراسان، امروز مراسم تودیع و معارفه مدیران کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان در زائرسرای کرامت برگزار شد، در این مراسم حبیب‌الله آسوده به عنوان مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان‌رضوی معرفی شد و از زحمات محسن مسعودیان‌راد تقدیر به‌عمل آمد. حبیب‌الله آسوده پیش از این قائم مقام محسن مسعودیان‌راد، مدیر کل قبلی کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان‌رضوی بوده است.

امدادرسانی مناسب نیازمند اخلاص است

 محسن مسعودیان راد، مدیرکل سابق کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان‌رضوی در این مراسم اظهار کرد: درآمدهای عمومی بایستی در راستای مدیریت امامت و ولایت بازتولید شود و محور خدمات امدادی بایستی تحت تاثیر ولایت و امامت قر ار گیرد. رسم بر این است که در مراسم پایانی، مدیران همواره از موفقیت‌های خود سخن گویند، اما همواره معتقدم که پس از دوره ریاستم محرومان بسیاری در گوشه و کنار استان خراسان‌رضوی وجود دارند و نتوانستم به خوبی به آن‌ها خدمت‌رسانی کنم و از محضر محرومان عذرخواهم.

وی افزود: نمودارها موفقیت‌های به دست آمده در دوره ریاست من نشان می‌دهند که تمام این  موفقیت‌ها مرهون همکاری‌های همه مدیران است. شایان ذکر است که روح امداد به اخلاص وابسته بوده و تقوا، پاکی و اخلاص همراه با امداد است.  این نکته حائز اهمیت است به جای برنامه‌محور بودن، معنویت محور باشیم و ارزش همدلی‌ها و همکاری‌ها را بدانیم.

توانمندسازی مددجویان از اولویت‌های کمیته امداد است

در بخش دیگری از این مراسم حبیب‌الله آسوده، مدیر کل جدید کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان‌رضوی گفت: کمیته امداد امام خمینی(ره) با دیگر دستگاه‌های دولتی متفاوت است و بایستی در آن امانت‌های مردم به درستی در اختیار نیازمندان قرار گیرد. در این راستا براساس تجربه‌‌های مدیران گذشته کمیته امداد امام خمینی(ره)  و تکیه بر دو سند که مبتنی بر توانمندسازی مددجویان است ، به فعالیت خود ادامه می‌دهیم.

وی افزود: در این راستا وظیفه داریم که شأن و جایگاه استان  را حفظ نماییم. در همین راستا از  مسئولان و نمایندگان مجلس برای بهبود شرایط  یاری می‌جوییم و امیدواریم بتوانیم الگوی مناسبی را به جامعه ایران ارائه دهیم.

آسوده ادامه داد: تلاش بر این است که با کمک و ظرفیت‌های مردمی و نیکوکاران سازمان‌دهی شده به سوی توانمندسازی افراد نیازمند پیش رویم تا جایی که مردم، خود بتوانند مشکلاتشان را رفع کنند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: