• چهارشنبه ۱۵ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۴
  • دسته بندی : زیارت و گردشگری
  • کد خبر : 971-2991-5
  • خبرنگار : 15099
  • منبع خبر : ----

سخنگوی ستاد خدمات سفر استان؛

مردم امسال اقبال کمی به سفر هوایی نشان دادند

سخنگوی ستاد خدمات سفر استان گفت: در نوروز امسال مردم اقبال کمی به سفر هوایی نشان دادند و سفر با ناوگان هوایی به استان 8.6 درصد کاهش داشت اما به دلیل آب و هوای خوب در نوروز سفر با خودوری شخصی 13 درصد افزایش یافت.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، مهدی فروزان در برنامه تلوزیونی بهار فیروزه‌ای اظهار کرد: حجم بالای سفر به استان و مشهد نیازمند آن بود که تمام دستگاه‌های اجرایی در ایام نوروز فعالیت مستمر و جدی داشته باشند.

وی عنوان کرد: در حوزه جاده‌ها 786 هزار و 686 مسافر با ناوگان جاده‌ای به مشهد آمدند، برنامه‌ریزی شده بود از ظرفیت 46 هزار دستگاه اتوبوس از 10 استان و 7 شهرستانی که بیشترین سفر را به استان ما داشتند در نوروز استفاده کنیم اما خوشبختانه توانستیم این رقم را به 58 هزار دستگاه اتوبوس برسانیم.

مدیرکل امور رفاهی زائران استانداری خراسان رضوی با بیان اینکه به جهت بازسازی بخشی از ناوگان ریلی استان، امسال سفر ریلی با 4.5 درصد رشد مواجه شد، افزود: امسال مردم اقبال کمی به سفر هوایی نشان دادند و سفر با ناوگان هوایی 8.6 درصد کاهش داشت اما به دلیل آب و هوای خوب در نوروز سفر با خودوری شخصی 13 درصد افزایش یافت.

وی اظهار کرد: ستاد اجرایی خدمات سفر در طول سال فعالیت دارد و به صورت ویژه در دو ایام از سال جلسات اضطراری تشکیل می‌دهد، نوروز و دهه آخر صفر، ایامی هستند که به صورت مخصوص برنامه‌ریزی‌های سفر در این ستاد انجام می‌شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: