• پنجشنبه ۱۶ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۳
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 971-1387-5
  • خبرنگار : 15219
  • منبع خبر : ----

/کتاب و کتاب‌خوانی/

«چهاردیواری در کف آسمان»؛ هنر عشق‌ورزی و خودشکوفایی در ازدواج

کارشناس امور کتابخانه‌های اداره کل کتابخانه‌های عمومی خراسان رضوی گفت: موضوع کتاب در مورد ازدواج است و به زوجین کمک می‌کند تا با اصول و مهارت‌های یک زندگی سالم، لذت‌بخش و شیرین آشنا شوند.

سید جمال حقیرالسادات در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا- منطقه خراسان، ضمن بیان این مطلب، اظهار کرد: کتاب «چهاردیواری در کف آسمان» از مجموعه سخنرانی‌های استاد محمد جعفر غفرانی است که در 328 صفحه به رشته تحریر درآمده و این اثر را یاسر رضازاده تهیه و تنظیم کرده و توسط انتشارات غنچه در نهاد کتابخانه‌های عمومی خراسان رضوی عرضه می‌گردد. 

کارشناس امور کتابخانه‌های اداره کل کتابخانه‌های عمومی خراسان رضوی خاطر نشان کرد: کتاب «چهاردیواری در کف آسمان» حاصل جمع‌آوری سخنرانی‌های استاد محمد جعفر غفرانی پژوهشگر دین و قرآن‌پژوه در مورد ازدواج است که به زوجین کمک می‌کند با اصول و مهارت‌های یک زندگی سالم، لذت‌بخش و شیرین آشنا شوند و بتوانند چهاردیواری ساده خانه را برای خود و همسرشان به مکانی معنوی و آرامش‌بخش تبدیل کنند.

حقیرالسادات تصریح کرد: «ضرورت عشق و ازدواج»، «ازدواج، چگونه؟» و «نقش ازدواج در ظهور و حضور» سه بخش این کتاب است که به طرح مباحثی مانند انواع عاشقی، عشق حقیقی، چرایی ازدواج، ازدواج فامیلی، چگونگی پیشگیری از اختلافات و ... می‌پردازد و اگر مایل هستید تا با عینک جامع، مانع و جهان‌بین قرآن به موضوع مهم ازدواج بنگرید و از تجربه‌های یک محقق کوشا در حوزه قرآن و حدیث بهره‌مند شوید خواندن «چهاردیواری در کف آسمان» را از دست ندهید.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: