• جمعه ۱۷ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۰
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 971-2485-5
  • خبرنگار : 15270
  • منبع خبر : ----

قاضی‌زاده:

سیاست ترامپ در دوشیدن آل‌سعود تا زمان فقر آنها ادامه دارد

عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: شاهزاده سعودی با هدف پیشبرد سیاست‌های آمریکا روی کار آمد و قدرت بن سلمان زاییده حمایت آمریکا و اسرائیل است.

به گزارش ایسنا-منطقه خراسان و به نقل از خانه ملت، امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی با اشاره به تهدید عربستان ازسوی ترامپ به پرداخت پول بیشتر برای حضور نظامی آمریکا در منطقه، اظهار کرد: ترامپ تا زمانی که عربستان پولی برای دادن داشته باشد، آنها را خواهد دوشید.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دوشیدن عربستان تا زمانی که این کشور به فقر بیفتد ادامه خواهد داشت، عنوان کرد: زمانی که دارایی های سعودی تمام شود آمریکا آنها را با مشکلات داخلی و خارجی رها خواهد کرد. سران سعودی دولتمردان احمق و وابسته ای هستند که به راحتی منابع ملت های مسلمان را در اختیار آمریکایی ها قرار می دهند.

وی افزود: در شرایطی که کشوری منابع خود را دو دستی تقدیم آمریکا می کند و ترامپ از این سیاست در حال نتیجه گیری است چرا باید سیاست خود را تغییر دهد. محمد بن سلمان شاهزاده سعودی با این هدف روی کار آمد که سیاست های آمریکایی را اجرا کند، بنابراین قدرت آنها زاییده حمایت اسرائیل و آمریکا است.

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی  در خصوص علت تهدید عربستان در فضای رسانه ای، خاطرنشان کرد: فشار خارجی روی آمریکا وجود دارد و واشنگتن باید به گونه ای هر دو سیاست چماق و هویج خود را پیش ببرد، از این رو لازم است گاهی افکار عمومی را فریب دهد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: