• شنبه ۱۸ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۹
  • دسته بندی : زیارت و گردشگری
  • کد خبر : 971-3191-5
  • خبرنگار : 15099
  • منبع خبر : ----

استاندار خراسان رضوی:

صنعت گردشگری در خراسان رضوی رو به پیشرفت است

استاندار خراسان رضوی گفت: صنعت گردشگری در استان ما روند روبه‌جلویی را در قالب ساخت بوم‌گردی‌ها و سایر اماکن اقامتی و پذیرایی طی می‌کند و در حال پیشرفت است.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، علیرضا رشیدیان در چهارمین نشست علمی و تخصصی فرهنگ میزبانی ایرانی- اسلامی با موضوع گردشگری سلامت و با رویکرد معرفی سفیران اتیسم که در هتل سی نور برگزار شد اظهار کرد: مسلما یکی از فعالیت‌ها و امور خیر، حضور در مسوولیت‌های اجتماعی است.

وی ادامه داد:‌ دولت به تنهایی نمی‌تواند مشکلات بیماران اتیسم را حل کند و حل آن نیازمند همکاری، هم‌افزایی و همدلی همه نیروها و بخش‌هاست و این امر لازمه زندگی بهتر در جامعه است.

استاندار خراسان رضوی یادآور شد: اگر جامعه‌ای نشاط نداشته باشد به سوی مرگ پیش می‌رود و هرچه قدر این همکاری‌ها بیشتر باشد آینده بهتری در انتظار این کودکان خواهد بود و در جامعه مفیدتر واقع می‌شوند.

وی با اشاره به برنامه‌های نوروزی سال 97، گفت: امسال سازمان میراث فرهنگی استان و شهرداری مشهد اقدامات خوبی را انجام دادند و یکی از سال‌‌های به یادماندنی را برای مردم رقم زدند.

رشیدیان با اشاره به مهندس شهرستانی به عنوان یکی از شخصیت‌های خدمتگزار استانی، افزود: باید شهرستانی‌های امروزمان را هم بشناسیم و با رفع موانع، مسیر را برای حرکت آنان و کسانی که همراه انها هستند را فراهم کنیم.

وی با بیان اینکه نباید حوزه سلامت را محدود به بهداشت و درمان بدانیم، افزود: اگر سلامت را محدود به این امور بدانیم در حق این بخش جفا کردیم و باید در زمینه توسعه بهداشت غذا و محیط زیست، بهداشت روح و روان و ایجاد فضای مناسب برای ورزش و تحرک مردم گام برداریم.

در این نشست استاندار خراسان رضوی، شهردار مشهد، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار و چند تن از مسئولان و شخصیت‎های استانی به عنوان سفیران اتیسم معرفی شدند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: