• شنبه ۱۸ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۱
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 971-2585-5
  • خبرنگار : 15043
  • منبع خبر : ----

بنیادی مطرح کرد؛

مجلس به دنبال اصلاح قانون انتخابات

نماینده مردم کاشمر در مجلس شورای اسلامی با اعلام اینکه برای انتخابات آینده، مجلس شورای اسلامی به دنبال اصلاح قانون انتخابات است، گفت: سعی خواهد شد تا نمایندگان حتما عضو یک حزب باشند.

بهروز بنیادی در گفت‌وگو با ایسنا- منطقه خراسان، با بیان اینکه برخی افراد به اسم یک حزب به مجلس راه پیدا می کنند اما مسیر خود را می روند و به اهداف حزب توجهی ندارند، افزود: متاسفانه کسی هم نیست که بپرسد وقتی با حمایت یک حزب وارد مجلس شدید چرا اکنون ساز مخالف می زنید.

وی با اشاره به اینکه این افراد گاهی سخنان و یا آرائی می دهند که همه ناامید می شوند، اظهار کرد: در سطح کلان کشور باید به سمت تحزب رفت.

بنیادی با تاکید براینکه باید مکان‌هایی برای گفتمان‌های بین احزاب داشته باشیم، عنوان کرد: اینگونه مسئولیت دادن به افراد از سوی حزب پرسش گری و مطالبه گری را به همراه خواهد داشت.

نماینده مردم کاشمر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه کلمه اگر می گوئیم اصلاح طلبان به معنی محدود کردن افراد نیست، گفت: در این چند سال تلاش شده از تمامی افکاری و سیاست ها استفاده شود و عدالت رعایت گردد.

این عضو فراکسیون امید با اعلام اینکه از تمامی دلسوزان دعوت می کنیم در جمع اصلاح طلبان حاضر شود، افزود: با گفت و گو و همفکری می توان این مسیر را پیش برد و محدود به افراد خاصی نیست.

بنیادی آینده جهان را در دست بانوان توصیف کرد و افزود: در اروپا بسیاری از مناصب در دست بانوان است، بدون شک در کشور ما هم چنین اتفاقی خواهد افتاد و امیدوارم زنان در آن زمان بهتر از آقایان امتحان پس دهند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: