• شنبه ۱۸ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۲۲:۴۶
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 971-2888-5
  • خبرنگار : 15169
  • منبع خبر : ----

حواشی دیدار پدیده و پرسپولیس

از جنب و جوش پانادیچ تا بازگشت مدافع سابق به نیمکت پرسپولیس

قهرمانی پرسپولیس در هفته بیست و هفتم لیگ برتر با برتری مقابل پدیده خراسان قطعی شد.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، قهرمانی سرخپوشان تهرانی در مشهد با برتری مقابل پدیده خراسان رقم خورد اما این قهرمانی بی‌حاشیه هم نبود.  بابک حاتمی، بازیکن پیشین پرسپولیس امروز برای تماشای دیدار پدیده و پرسپولیس به ورزشگاه ثامن آمد تا دیدار پدیده و پرسپولیس به ورزشگاه آمده بود پیش از آغاز بازی، به کنار زمین آمد و روی نیمکت این تیم نشست و دقایقی با محسن مسلمان و سایر بازیکنان این تیم به گپ و گفت‌وگو پرداخت.

زمانی که برانکو در کنار زمین نظاره‌گر گرم کردن بازیکنان بود، روی چند صحنه توپ به کنار زمین آمد و برانکو با حالتی خاص توپ را به زمین مسابقه برگرداند. همین کار سرمربی پرسپولیس کافی بود تا تماشاگران به وجد بیایند و او را تشویق کنند.

بر اساس اعلام گوینده ورزشگاه از این دیدار حدودا 20 هزار نفر دیدن کردند. بخش اعظم ورزشگاه ثامن در اختیار هواداران پرسپولیس قرار داشت و پدیده‌ای‌ها در شهر خود غریب بودند.

یدالله سلیمانی ناظر بازی به دلیل شلوغی اطراف زمین پیش از آغاز رسمی مسابقه به ماموران نیروی انتظامی تذکر داد تا افراد غیر مسوول را به روی سکوها هدایت کنند.

بنری توسط مسوولان برگزاری مسابقه آماده شده که روی آن روز ملی فن‌آوری هسته‌یی گرامی داشته شده است. در مقابل هم سه عکس شهدای هسته‌یی هم روی بنر دیگری نقش بسته‌بود.

علی علیپور، شجاع خلیل‌زاده، حسین ماهینی، وحید امیری، سید جلال حسینی، علیرضا بیرانوند، محسن ربیع‌خواه بازیکنانی بودند که پیش از آغاز مسابقه به سمت نیمکت پدیده رفتند و با مهاجری و نیمکت‌نشینان این تیم خوش و بش کردند.

رضا مهاجری سرمربی تیم فوتبال پدیده پیش از آغاز بازی به سمت نیمکت پرسپولیس رفت و به برانکو و نیمکت‌نشینان این تیم خوش‌آمد گفت.

پس از به صدا درآمدن سوت پایان نیمه نخست، محسن مسلمان نخستین بازیکنی بود که به سرعت به سمت رختکن رفت. او از دقیقه ۲۰ بازی توسط هواداران پرسپولیس در چند نوبت تشویق شد.

آندره پانادیچ روی چند نوبت به عملکرد داور اعتراض کرد و با فریادهایی اعتراض خود را به گوش داور رساند.

روی یک صحنه در اواسط نیمه دوم بازی زمانی که بازیکنان پدیده روی علی علیپور مرتکب خطا شدند بازیکنان پرسپولیس و همین طور نیمکت‌نشینان این تیم به شدت معتقد بودند که داور باید بازیکن خاطی را با کارت قرمز جریمه کند.

در حالی که در نیمه نخست آندره پانادیچ در کنار زمین تیم پدیده را رهبری می‌کرد در نیمه دوم رضا مهاجری شخصا به کنار زمین آمد تا خود کار رهبری پدیده را بر عهده بگیرد. البته روی یکی دو صحنه پانادیچ هم به کنار زمین می‌آمد تا نکات فنی را به بازیکنانش گوشزد کند. همین موضوع باعث شد داور چهارم به او تذکر دهد که روی نیمکت بنشیند.

در دقیقه ۵۶ بازی به یکباره نیمی از ورزشگاه محسن مسلمان را تشویق کرد. بازیکنی که به همراه سایر نیمکت‌نشینان پرسپولیس پشت دروازه این تیم مشغول گرم کردن بود.

خلعتبری در دقیقه 60 جای خود را به رضا صدری داد، بازیکن پیشین پرسپولیس که از تعویض خود ناراضی به نظر می‌رسید، سمت محمدرضا، سرمربی پدیده نرفت.

پس از به ثمر رسیدن گل پرسپولیس توسط وحید امیری بادکنک‌های قرمزرنگی در محدوده ورزشگاه به هوا فرستاده شد.

پس از این که پرسپولیس یک بر صفر از حریف مشهدی خود پیش افتاد هواداران حاضر در ورزشگاه یک‌صدا سرود قهرمانی خواندند.تشویق ایسلندی بخش بعدی خوشحالی هواداران پرسپولیس بود.

از دقیقه ۸۰ تعدادی زیادی از ماموران نیروی انتظامی مقابل جایگاه هواداران در پیست تارتان ورزشگاه مستقر شدند تا پس از سوت پایان بازی از ورود احتمالی تماشاگران به  زمین جلوگیری شود.

قبل از این که داور سوت پایان بازی را به صدا درآورد فرشاد احمدزاده با حرکات دستش از هواداران می‌خواست شادی کرده و تیم را تشویق کنند.

با به صدا درآمدن سوت پایان بازی تمام نیمکت‌نشینان پرسپولیس وارد زمین شدند تا به خاطر کسب عنوان قهرمانی شادی کنند.

با قهرمانی پرسپولیس حمیدرضا گرشاسبی مقابل تونل ورزشگاه ایستاد و با بازیکنانی که قصد رفتن به رختکن داشتند خوش و بش کرد و آن‌ها را در آغوش گرفت.

بازیکنان پرسپولیس پس از کسب پیروزی مقابل پدیده و قطعی شدن قهرمانی‌شان به محل نشست خبری بازی رفتند و با ریختن آب روی سر برانکو با سرمربی تیم‌شان خوشحالی کردند. این خوشحالی قهرمان لیگ هفدهم سبب شد تا نشست خبری محمدرضا مهاجری به علت خیسی بیش از حد میز کنفرانس ورزشگاه ثامن در راهروها برگزار شود. 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: