• یکشنبه ۱۹ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۹
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 971-3584-5
  • خبرنگار : 15262
  • منبع خبر : ----

رییس اتحادیه طلا و جواهر مشهد:

افزایش قیمت دلار ناشی از سیاست‌های دولت است

رییس اتحادیه طلا و جواهر مشهد خاطرنشان کرد: احتمال اینکه عصر امروز قیمت نرخ طلا و ارز تغییر پیدا کند، وجود دارد. افزایش قیمت دلار ناشی از سیاست‌های دولت است. هیچکس پیش‌بینی نمی‌کرد قیمت دلار به 5500 تومان برسد و اینگونه تصور می‌شد که علت افزایش دلار در ایام نوروز به دلیل افزایش عرضه برای مسافرت‌های خارجی بوده باشد.

باقر معبودی‌نژاد در گفت‌وگو با ایسنا- منطقه خراسان، در خصوص افزایش قیمت دلار در روزهای اخیر اظهار کرد: این مشکلی است که بانک مرکزی برای عرضه دلار متناسب با نیاز بازار مواجه شده است. در حال حاضر آخرین قیمت هر دلار آزاد بیش از 5500 تومان در بازار معامله می‌شود.

وی ادامه داد: هر گرم طلای 18 عیار نیز 172 هزار تومان، سکه تمام بهار آزادی یک میلیون و 840 هزار تومان، نیم سکه بهار آزادی 880 هزار تومان و ربع سکه بهار آزادی 560 هزار تومان است. پیش‌بینی ما این است که با این قیمت دلار، قیمت طلا باید بیش از این بوده و نرخ طلا باید حداقل 174 هزار تومان باشد.

رییس اتحادیه طلا و جواهر مشهد خاطرنشان کرد: احتمال اینکه عصر امروز قیمت نرخ طلا و ارز تغییر پیدا کند، وجود دارد. علت افزایش قیمت دلار ناشی از سیاست‌های دولت است. هیچکس پیش‌بینی نمی‌کرد قیمت دلار به 5500 تومان برسد و اینگونه تصور می‌شد که علت افزایش دلار در ایام نوروز به دلیل افزایش عرضه برای مسافرت‌های خارجی بوده باشد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: