• دوشنبه ۲۰ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۰
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 971-3187-5
  • خبرنگار : 15011
  • منبع خبر : ----

/روی خط تئاتر/

تهیه‌کننده «مامورهای اعدام»:
حمایت از تئاتر وظیفه شهرداری‌هاست

عکس تزئینی است
تهیه‌کننده تئاتر «مامورهای اعدام» گفت: در همه جای دنیا حمایت از تئاتر وظیفه شهرداری‌هاست و ما این توقع را داریم که شهرداری برای تبلیغات و اجرای بهتر با ما همکاری کند.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، رعنا پرتوی‌نیا که صبح امروز در نشست خبری نمایش «مامورهای اعدام» در سالن اصلی تئاتر شهر مشهد سخن می‌گفت در ادامه اظهار کرد: اگر این حمایت‌ها به شکل گسترده‌تری انجام شود قطعا ما می‌توانیم به موفقیت‌های بیشتری در توسعه تئاتر و جذب مخاطب دست پیدا کنیم.

وی ادامه داد: دغدغه‌های فکری من و کارگردان این اثر بسیار به هم نزدیک بود و از همین رو تصمیم گرفتم تا از این اثر حمایت کنم و من موظف هستم که در هر شرایطی هزینه‌های این نمایش را در حوزه‌های مختلف پشتیبانی کنم.

تهیه‌کننده تئاتر «مامورهای اعدام» خاطرنشان کرد: هدف من بیشتر حمایت بود تا اتفاقات خوبی در این مسیر رخ بدهد و نمایش‌های ارزشمند به روی صحنه برود.

پرتوی‌نیا افزود: ما در شرایطی تصمیم گرفتیم این نمایش را اجرا کنیم که در ابتدا تصمیم داشتیم تا آن را به سالن بلک باکس ببریم اما از آن‌جا که زمان نمایش طولانی بود و امکان دو ساعت نشستن در بلک‌باکس‌های ما وجود نداشت؛ نهایتا علی‌رغم هزینه‌های بالای سالن اصلی تصمیم گرفتیم تا اجرا را برای راحتی و آسایش مخاطبان به این سالن منتقل کنیم.

وی اضافه کرد: من اصولا طراح و گرافیست هستم و با یتیم‌خانه فونیکس وارد تئاتر شدم و دو سال است که در این حوزه فعالیت دارم و کارهای مختلف  و متفاوتی را انجام داده‌ام ولی تصمیم گرفتم که در نهایت وارد حوزه تهیه‌کنندگی بشوم و بخشی از دغدغه‌های هنری خود را اجرایی کنم.

پرتوی‌نیا گفت: ما هر روز دو موشن‌گرافیک را در فضای مجازی پخش می‌کنیم و به دنیال تبلیغات شهری هم هستیم تا بتوانیم مردم را با تئاتر آشنا کنیم و در کنار آن بیشتر بر تبلیغات دهان به دهان تکیه داریم زیرا معتقدیم که خود مردم و مخاطبان بهترین تبلیغ‌کنندگان آثار هنری هستند.

تهیه‌کننده تئاتر «مامورهای اعدام» اظهار کرد: گروه تئاتر سلول در این کار بسیار به ما کمک کردند و ما باید از همه آنان تشکر و قدردانی کنیم همین‌طور هولدینگ نگاره نیز در بسیاری عرصه‌ها همراه ما بود که وظیفه دارم تا از آنان تشکر کنم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: