• دوشنبه ۲۰ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۰
  • دسته بندی : زیارت و گردشگری
  • کد خبر : 971-4991-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

معاون املاک و اراضی آستان قدس رضوی:

نخستین اطلس موقوفاتی آستان قدس رضوی تدوین شد

معاون املاک و اراضی آستان قدس رضوی گفت: به منظور یکپارچه‌سازی اطلاعات موقوفات حضرت رضا(ع) در جغرافیای کشور، نخستین اطلس جامع موقوفاتی آستان قدس رضوی تدوین شد.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان و به نقل از روابط عمومی آستان قدس رضوی، غلامرضا رحمتی‌زاده گفت: از بارزترین ویژگی‌های این اقدام استفاده از فناوری‌های نوین است که با همت همکاران این معاونت، برای تحقق اهداف کلان صورت گرفته است.

وی افزود: در اطلس جامع موقوفات که قابلیت اتصال بر خط به بانک املاک و اراضی را دارد، اطلاعات مربوط به وضعیت موقوفات آستان قدس رضوی به تفکیک استان‌های کشور در قالب شش گروه املاک و اراضی جمع آوری شده است.

رحمتی‌زاده با اشاره به قالب‌های این اطلس تصریح کرد: موقوفات شش دانگ دارای سند با نقشه و مساحت مشخص، املاک و اراضی موقوفات شش دانگ دارای سند بدون نقشه و مساحت مشخص، املاک و اراضی موقوفات با مالکیت سهمی دارای سند بدون نقشه و مساحت مشخص، املاک و اراضی موقوفه که صرفاً دارای وقف نامه بوده و تاکنون شناسایی نشده است و املاک و اراضی که دارای وقف نامه هست اما برای تعیین وضعیت نیازمند مراجعه به وقف نامه‌ها و شناسایی مکانی منطبق بر وقف نامه‌هاست از جمله مواردی است که در این اطلس جامع موقوفاتی آورده شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: