• سه شنبه ۲۱ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۲
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 971-3787-5
  • خبرنگار : 15287
  • منبع خبر : ----

رئیس گروه هنری ارشاد خراسان رضوی:
پیگیر تحول فضای موسیقی استان در سال 97 هستیم

رئیس گروه هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: در جلساتی که داشتیم، طرح‌ها و برنامه‌هایی را ارائه دادیم که محوریت اصلی آن‌ها تحول در فضای موسیقی استان است.

جواد‌ روشندل در گفت‌و‌گو با ایسنا- منطقه خراسان، اظهار کرد: اجرای موسیقی در استان باید شایسته مخاطبین و متناسب با فرهنگ و هنر باشد و ما در راستای انجام این تحول، طرح‌ها و برنامه‌هایی را ارائه کرده‌ایم.

وی افزود: شورایی تحت عنوان «شورای مدیران» طرح‌ها و برنامه‌های آتی گروه هنری را ارائه می‌کند و آنچه در این شورا به تصویب برسد، قابلیت اجرا خواهد داشت.

رئیس گروه هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی در خصوص مشکلات حوزه موسیقی استان عنوان کرد: جمعیت مخاطب موسیقی استان باید در فضایی آرام و متناسب با محتوای هنر، موسیقی را دنبال کند که متاسفانه این فضا  تحت تاثیر حواشی قرار گرفته و ما کمتر شاهد فضایی آرام در اجرای  ‌برنامه‌ها بودیم که این امر ناشی از عوامل متعدد ازجمله سالن‌های غیر استاندارد در استان بوده است.

جواد‌روشندل با بیان اینکه فضای موسیقی استان نیاز به تحول دارد، خاطر‌نشان‌کرد: سالن‌های اجرای برنامه‌های موسیقی باید شایستگی این امر را داشته باشند و ما با شناخت نقاط قوت و ضعف و استفاده از ظرفیت‌های استان، در جهت رفتن به مسیری که بتواند شاخصه‌های موسیقی را دنبال کند، گام برداشته‌ایم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: