• چهارشنبه ۲۲ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۵
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 971-4687-5
  • خبرنگار : 15287
  • منبع خبر : ----

رئیس کمیسیون مناطق کم برخوردار شورای شهر:

امید در برنامه‌های شهری مشهد جاری خواهد بود

رئیس کمیسیون ویژه مناطق پیرامونی و کم‌برخوردار شورای شهر مشهد، گفت: رضایت‌مندی و جاری ‎سازی امید در شهر، هدف برنامه‌ریزی‌های شهری است.

رمضانعلی فیضی در گفت‌و‌گو با ایسنا- منطقه خراسان، عنوان کرد: امید شعار ما است و با برنامه‌ریزی سعی در عملی کردن این شعار،ایجاد رضایت‌مندی و تسهیل در زندگی شهروندان داریم.

وی افزود: امید مایه حرکت و جنبش در زندگی است و سعی داریم این مهم را در تمامی بخش‎های برنامه‌ریزی‌ خود جاری سازیم.

رئیس کمیسیون ویژه مناطق پیرامونی و کم‌برخوردار شورای شهر مشهد، ضمن رونمایی از پوستر اصلی جشنواره هنر‌های نمایشی «جیگی جیگی» خاطر‌نشان‌کرد: آموزه‌های امام رضا(ع)، ما را به مسیر امید و نشاط رهنمون می‌کند و وظیفه‌ ما عمل به این آموزه‌ها و گام‌برداشتن در مسیر تحقق این رهنمون‌‎ها است.

رمضانعلی فیضی اظهار کرد: همه مردم دست ‌در ‌دست یکدیگر وبا اتحاد و برادری در جهت تحقق اهداف و برنامه‌ها و نیل به سوی شهری پر از امید و نشاط گام خواهیم‌برداشت.

در ادامه این مراسم مدیر حمل و نقل پاک شهرداری مشهد ضمن اشاره به اینکه مشکلات زیست محیطی مشهد تبدیل به یک معضل شده‌است،گفت: استفاده از دوچرخه به عنوان یک مد حمل‌و‌نقلی و راه‌کاری برای حل این مشکل باید مورد توجه قرار‌گیرد.

وی افزود: فرهنگ جایگزینی وسایل حمل‌و‌نقل عمومی به جای وسایل حمل‌و‌نقل شخصی، چند سالی است که در بین خانواده‌ها رواج یافته است و ما امروزه به دنبال جایگزینی وسایل حمل و نقل پاک مانند دوچرخه و پیاده‌روی به جای وسایل نقلیه خصوصی هستیم.

باید زندگی شهری را به چالش کشید

در بخش دیگری از این مراسم، احسان منصوریان، دوچرخه سوار مشهدی که قرار است سراسر ایران را به همراه خانواده و به ‌وسیله‌ی دوچرخه طی کند، خاطر‌نشان‌کرد: همه ما در زندگی رسالت و وظیفه‌ای داریم که باید به آن عمل کنیم و من به عنوان وظیفه خود، به چالش کشیدن زندگی شهری را به مردم پیشنهاد می‌کنم.

وی اظهار کرد: آشنایی با افراد و اقوام ایرانی و گسترش تعاملات اجتماعی از اهداف من برای رفتن به این سفر است.

در پایان این مراسم، از پوستر جشنواره بین‌المللی هنر‌های نمایشی «جیگی جیگی» رونمایی شد و  با حضور تعدادی از شهروندان ونمایندگان شورای اسلامی شهر مشهد، احسان منصوریان، همسر  و فرزندش، سفیران این جشنواره در مسیر دوچرخه سواری به دور کشور شدند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: