• چهارشنبه ۲۲ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۶
  • دسته بندی : زیارت و گردشگری
  • کد خبر : 971-6291-5
  • خبرنگار : 15099
  • منبع خبر : ----

استاندار خراسان رضوی:

آمار ورود مسافر به استان توسط یک گروه تخصصی تایید می‌شود

استاندار خراسان رضوی گفت: آمار ورود مسافر به مشهد و استان واقعی است و این آمار توسط یک گروه تخصصی آمار تایید می‌شود.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، علیرضا رشیدیان امروز 22 فروردین‌ماه در مراسم تجلیل از دست‌اندرکاران جشن ملی نوروزگاه که در موزه بزرگ خراسان برگزار شد، اظهار کرد: خوشبختانه امسال میزان ورود مسافر و زائر به استان افزایش 11 درصدی یافت.

وی خاطرنشان کرد: در نوروز 97 خدماتی متمایز و متفاوت با سالهای گذشته مشاهده کردیم که این امر مدیون تلاش همه سازمان‌ها و به ویژه بخش خصوصی است که تلاش کردند ایامی با آرامش و بانشاط را رقم بزنند.

استاندار خراسان رضوی با اشاره به نظارت بر خدمات ارایه شده به مسافران در نوروز،‌ گفت: در کنار بازرسی‌های سازمان صنعت، معدن و تجارت، بازرسی‌های اصناف نیز انجام می‌گرفت تا اجحافی در حق مسافران و گردشگران صورت نگیرد.

رشیدیان یادآور شد: در حوزه تردد و تمهیدات ترافیکی نیز سال متفاوتی را داشتیم و خوشبختانه تعامل خوبی بین دستگاه‌ها صورت گرفت که امیدواریم این تعامل بین بخش‌های مختلف منجر به رفع مشکلات قبلی شود و در تابستان خدمات بهتری به مسافران و زائران ارائه شود.

وی با اشاره به خدمات حوزه اسکان، افزود:  از ستاد اسکان فرهنگیان نیز باید تقدیر کرد که خدمات خود را به غیرفرهنگیان ارایه نکردند و این امر در افزایش اشغال واحدهای اقامتی بخش خصوصی تاثیر بسزایی داشت. ما از سایر دستگاه‌ها و ارگان‌های دولتی و غیردولتی که به دنبال ایجاد واحد اقامتی در مشهد هستند درخواست داریم که با سرمایه‌گذاران بخش اقامتی از جمله هتل‌ها و میهمان‌پذیرها قرارداد ببندند.

استاندار خراسان رضوی با اشاره به نامگذاری سال با عنوان حمایت از کالای ایرانی، تصریح کرد: یکی از راه‌های توسعه اقتصادی، حمایت از کالای داخلی است و باید در این عرصه خدمات حوزه گردشگری با کیفیت بالاتری به گردشگران عرضه شود تا آنان جذب خدمات داخلی شوند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: