• پنجشنبه ۲۳ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۱۰
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 971-5088-5
  • خبرنگار : 15169
  • منبع خبر : ----

حضور مدیران شهری و استانی در تمرین پدیده

فراهم شدن شرایط تیمداری خراسانی‌ها برای لیگ برتر هجدهم

با همکاری سه شرکت صنعتی، مقداری از مطالبات بازیکنان پرداخت خواهد شد تا بازیکنان این تیم با انگیزه بالاتری در سه دیدار آینده پدیده حاضر شوند.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، پس از اینکه مجموعه پدیده مادر بر عدم علاقه خود نسبت با ادامه حضور در ورزش تاکید کرد، بخشی از مدیران استان خراسان رضوی و شهر مشهد حمایت خود از باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده را آغاز کردند.

 در آخرین تمرین پدیده‌ای‌ها در مشهد پیش از مصاف حساس مقابل نفت تهران، در چارچوب هفته بیست و هشتم لیگ برتر فوتبال، رییس شورای شهر مشهد، معاون اقتصادی استانداری خراسان رضوی، مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی، بوستانی، رییس کارخانجات تبرک و رییس تربیت‌بدنی شهرداری مشهد حضور یافتند و حمایت خود از تیم مشهدی را اعلام کردند.

در تمرین پدیده به بازیکنان اعلام شد که بخشی از مطالباتشان از طریق شرکت‌های فولاد اپال پارسیان، سیمان جوین و کارخانه تبرک جور شده و از فردا واریز بخشی از مطالبات پدیده‌ای‌ها آغاز می‌شود. همچنین بر اساس گفته‌های رییس هیئت‌مدیره باشگاه پدیده و معاونت اقتصادی استانداری خراسان رضوی بخش دیگری از مطالبات بازیکنان روز یکشنبه پرداخت خواهدشد. 


پس از پایان تمرین پدیده، حسین شکوهی، رییس هیئت‌مدیره باشگاه پدیده عدم علاقه مجموعه پدیده مادر به ادامه تیمداری در لیگ برتر و رشته فوتبال را تایید کرد و گفت: مدیران مجموعه پدیده مادر معتقد هستند که نباید در فوتبال هزینه کنند و در همین رابطه اعلام کرده‌اند آماده انتقال و واگذاری امتیاز تیم پدیده هستند. 

خبری که البته با توجه به عدم تزریق پول توسط مجموعه پدیده به باشگاه محتمل و قابل حدس بود. در شرایطی که این اتفاق می‌توانست در شرایط عادی باشگاه پدیده را با بحرانی جدی روبه‌رو کند، اما نکته امیدوارکننده برای پدیده‌ای‌ها آغاز حمایت صنایع استان از تیم پدیده بود. 

در تمرین امروز پدیده به بازیکنان اعلام شد که بخشی از مطالباتشان از طریق سه شرکت صنعتی فراهم شده و از فردا واریز بخشی از مطالبات پدیده‌ای‌ها آغاز می‌شود. همچنین بر اساس گفته‌های رییس هیئت‌مدیره باشگاه پدیده و معاونت اقتصادی استانداری خراسان رضوی بخش دیگری از مطالبات بازیکنان روز یکشنبه پرداخت خواهدشد. 

رسولیان با تاکید بر اینکه استانداری اهتمام ویژه‌ای بر حضور صنایع در راستای حمایت از باشگاه لیگ برتری پدیده دارد، در تمرین عصر امروز پدیده‌ای‌ها اظهار کرد: امروز قرار بود استاندار خراسان رضوی شخصا در تمرین پدیده حاضر شود، اما به واسطه حضور وزیر نیرو من از جانب ایشان مامور شدم تا پیام حمایت ایشان را به باشگاه پدیده منتقل کنم. تاکنون سه شرکت تبرک، فولاد اپال پارسیان و سیمان جوین حمایت‌هایی از باشگاه پدیده با پرداخت پول داشته‌اند و انشالله این حمایت‌ها مستمر خواهدبود.

به گزارش ایسنا، است پدیده‌ای‌ها امروز پاداش مختصری دریافت کردند تا پیش از بازی با نفت شارژ مالی شوند. همچنین آن ها امروز یک میلیون تومان دریافت کردند و قرار است تا فردا سی میلیون دیگر دریافت کنند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: