• پنجشنبه ۲۳ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 971-11114-5
  • خبرنگار : 15113
  • منبع خبر : ----

آینده صنعت اسباب‌بازی در بریتانیا

با تغییرات فناوری صنایع اسباب بازی و بازی‌ها نیز تغییر قابل توجهی کرده و این صنعت هم با نیازهای مشتری هماهنگ شده است.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان و به نقل از تلگراف، در گذشته کودکان همواره با اسباب‌بازی بازی می‌کردند، اما امروزه با تغییر فناوری بازی‌های کودکان نیز تغییر کرده است.

یکی از دلایل اصلی این تغییرات درگیر شدن مخاطب با رسانه‌ها است که نقش مهمی در دستیابی والدین و کودکان برای تبلیغ  بازی‌های جدید دارد.

Sambro  یکی از برندهای تولید  محصولات  اسباب‌بازی، هنر، صنایع دستی، نوشت‌افزار، کیف و چمدان است. بسیاری از این محصولات در رسانه‌ها از طریق فیلم‌های پرفروش، تلویزیون و بازی‌های کامپیوتری پشتیبانی می‌شوند و برخی از مارک‌های شناخته شده آنها عبارتند از Star Wars ، Street Sesame  و Sonic the Hedgehog.

دیگر تولیدکنندگان اسباب‌بازی برای بقای خود مانند Sambro نیاز به ترکیب فناوری جدید دارند تا بازتاب افزایش گوشی‌های هوشمند و تبلت‌ها را که توسط افراد استفاده می‌شود کاهش دهند.

اما تمامی این تلاش‌ها و بقای صنعت اسباب‌بازی در پیشرفت با فناوری است، ولی نکته اصلی در این مورد باید حمایت از رشد بازی‌های سنتی و افزایش بازی با دیگران باشد تا هم سرگرم‌کننده و جذاب باشد و هم به رشد فکری متناسب با کاربر کمک کند. این مقوله بسیار دشوار و نیازمند کار زیادی خواهد بود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: