• جمعه ۲۴ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۸
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 971-6088-5
  • خبرنگار : 15170
  • منبع خبر : ----

مهابادی: هر کار می‌کنیم باز هم ناموفقیم

سرمربی تیم فوتبال مشکی‌پوشان می‌گوید با این که تیمش زیاد تمرین می‌کند ولی باز دروازه‌اش باز می‌شود.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، داود مهابادی پس از شکست تیمش مقابل سایپا در نشست خبری اظهار کرد: در بیست دقیقه اول بازی خوبی انجام ندادیم. هر چقد تمرین می‌کنیم بازهم گل می خوریم. فرصت‌هایی داشتیم ولی نتوانستیم استفاده کنیم. متاسفانه نتوانستیم انگیزه بازیکنان را زیاد کنیم و در این مورد کاری را انجام دهیم. راهی جز این نداریم که از با بازیکنان جوان استفاده کنیم.

مهابادی در ادامه‌ خاطرنشان کرد: تلاش خواهیم کرد تا در این دو هفته‌ باقی‌ مانده انگیزه بازیکنان را افزایش دهیم تا بتوانند از حیثیت فوتبال خراسان دفاع کنند.

وی بیان‌ کرد: سیاست باشگاه در این چند هفته‌ باقی‌ مانده تا پایان لیگ استفاده از بازیکنان جوان در ترکیب تیم بود هاست که در این بازی هم چند بازیکن را به میدان فرستادیم.

سرمربی مشکی پوشان در ادامه‌ درباره تعویض سجاد دانایی در نیمه اول گفت‌: این بازیکن در ابتدا در پست دفاع راست قرار داشت که گل اول را از همان سمت خوردیم و می دانستیم که این بازیکن در پست هافبک هم توانایی بازی را دارد ولی هر چه از زمان بازی گذشت نتوانست عملکرد خوب خود را نشان دهد و مجبور شدیم این بازیکن را تعویض کنیم.

وی درباره این موضوع که چرا در نیمه دوم در کنار خط تیمش را هدایت نمی‌کرد، بیان‌ کرد: در بین دو نیمه با بازیکنان نکات تاکتیکی را بررسی کردیم و همه مسائل را به بازیکنان گوشزد کرده بودم. هیچ مساله خاصی وجود نداشت و گذاشتم بازیکنان بازی خودشان را به نمایش بگذارند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: