• یکشنبه ۲۶ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 971-7384-5
  • خبرنگار : 15239
  • منبع خبر : ----

رسولیان خبر داد

71 پروژه اقتصاد مقاومتی خراسان رضوی به انجام رسید

سرپرست حوزه اقتصادی و سرمایه‌گذاری معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خراسان رضوی از تکمیل 71 مورد از پروژه‌های اقتصاد مقاومتی استان که از سال قبل اجرایی شده است خبر داد.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان و به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علی رسولیان در این زمینه اظهار کرد: در مجموع 191 پروژه مهم در حوزه اقتصاد مقاومتی در استان تعریف شد که از این تعداد 37 درصد آن به انجام و بهره‌برداری رسیده و مابقی در دست اجرا است.

وی عنوان کرد: از پروژه‌های باقیمانده 36 مورد بیش از 80 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و 21 پروژه هم بین 60 تا 80 درصد به انجام رسیده است .

سرپرست حوزه اقتصادی و سرمایه‌گذاری معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خراسان رضوی تصریح کرد: همچنین 16 مورد از این پروژه‌ها هم بین 40 تا 60 درصد و 21 پروژه هم 20 تا 40 درصد دارند و پیشرفت فیزیکی 26 مورد هم کمتر از 20 درصد است.

رسولیان اضافه کرد: برنامه‌ریزی و تلاش بر این بوده که عمده این طرح‌ها و پروژه‌ها در سال حمایت از کالای ایرانی تکمیل شده و به انجام برسد.

وی با بیان اینکه این طرح‌های عملیاتی و اجرایی در توسعه استان نقش و سهم بسزایی دارند، گفت: از جمله آن‌ها پروژه‌های معدنی، فولاد، سیمان ، کشت گلخانه‌ای، توسعه آبیاری نوین و مانند آن بوده که آثار خوبی بر بخش‌های مربوطه دارند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: