• یکشنبه ۲۶ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 971-12514-5
  • خبرنگار : 15186
  • منبع خبر : ----

از ابتدای اردیبهشت ماه صورت می‌گیرد؛

افزایش 100 تومانی بلیت اتوبوس/ بهای نقدی 1000 تومان می‌شود

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی مشهد از افزایش 100 تومانی بلیت اتوبوس از ابتدای اردیبهشت ماه جاری خبر داد.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان علی اصغر نیشابوری اظهار کرد: طبق مصوبه شورای اسلامی شهر مشهد که در اواخر سال گذشته تصویب شد، از روز شنبه ابتدای اردیبهشت ماه بهای بلیت اتوبوس در بخش سازمانی و خصوصی 100 تومان افزایش پیدا خواهد کرد.

وی ادامه داد: در این راستا بلیت اتوبوس در بخش سازمانی از 350 تومان به 450 تومان و بخش خصوصی از 400 تومان به 500 تومان تغییر خواهد کرد.

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی مشهد تصریح کرد: از آنجایی که با افزایش بهای بلیت اتوبوس، هزینه پرداخت نقدی و من‌کارت برابر می‌شود و این در جهت خلاف سیاست گسترش پرداخت الکترونیک است، لذا از ابتدای اردیبهشت ماه پرداخت نقدی بلیت اتوبوس از 500 تومان به 1000 تومان افزایش پیدا خواهد کرد.

نیشابوری افزود: این افزایش پرداخت بهای نقدی بلیت اتوبوس نه برای درآمدزایی، بلکه برای سوق پیدا کردن شهروندان به سمت پرداخت‌های غیرنقدی است.

وی خاطر نشان کرد: برابر با مصوبه اولیه شورای اسلامی شهر در سال 94، مقرر شد شهروندانی که از من‌کارت استفاده نمی‌کنند مشمول یارانه اعطایی از شهرداری نشوند و بهای تمام شده بلیت را پرداخت کنند که براساس این مصوبه باید پرداخت نقدی از سال 94 تا 96 به ترتیب 650، 800 و 1000 تومان شود. 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: