• سه شنبه ۲۸ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۷
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 971-13890-5
  • خبرنگار : 15087
  • منبع خبر : ----

تردد در همه محورهای مواصلاتی شهرستان قوچان برقرار است

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان قوچان از انجام عملیات برف روبی، شن و نمک پاشی در 450 کیلومتر از محورهای مواصلاتی این شهرستان خبر داد.

خان‌محمد مصرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا- منطقه خراسان، با اشاره به بارش برف بهاری روز گذشته و انجام عملیات برف روبی در سطح جاده‌های حوزه استحفاظی شهرستان قوچان، عنوان کرد: باتوجه به میزان بارش برف در محورهای مواصلاتی این شهرستان عملیات برف روبی در سطح جاده‌ها مورد نیاز قرار گرفت که این عملیات در قالب 35 دستگاه ماشین آلات و 55 نفر نیروی انسانی راهدار تا صبح امروز در جریان بود.

وی ادامه داد: عملیات برف‌روبی و نمک‌پاشی در راه‌های حوزه استحفاظی که شامل محورهای قوچان-چناران، قوچان-فاروج، قوچان-سرولایت، قوچان-درگز و قوچان-باجگیران بود انجام گرفت.

مصرزاده با بیان این نکته که 109 محور روستایی در حوزه استحفاظی شهرستان قوچان قرار دارد، تصریح کرد: از این میان حدود 70 محور به عملیات برف روبی نیاز داشت که پس از اقدامات لازم هم اکنون  100درصد محور‌های روستایی بازگشایی شده است.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای قوچان با بیان این نکته که ارتفاع برف در جاده‌ها و محورهای روستایی شهرستان قوچان بین 15 تا 20 سانتی متر متغیر بوده است، گفت: تاکنون 330 تن شن و نمک در چهار مرحله برف روبی و نمک پاشی به مصرف رسیده و 250هزار مترمکعب برف روبی در 450کیلومتر باند در حوزه استحفاظی شهرستان قوچان انجام شده است.

وی با اشاره به اینکه تمامی محورها در این حوزه استحفاظی باز و تردد روان و بدون مشکل انجام می‌شود بر آمادگی کامل راهداران و ماشین آلات در چهار راهدارخانه این شهرستان تاکید کرد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: