• شنبه ۸ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۴
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 972-6490-5
  • خبرنگار : 15043
  • منبع خبر : ----

با حکم وزیر علوم، تحقیقات و فناوری؛

رئیس جدید مرکز آموزش عالی کاشمر منصوب شد

دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری روز شنبه با صدور حکمی، دکتر هادی معماریان خلیل آباد را به سمت رئیس مرکز آموزش عالی کاشمر منصوب کرد.

در بخشی از این حکم انتصاب آمده است:

با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و تجارب جناب‌عالی به موجب این حکم به سمت رئیس مرکز آموزش عالی کاشمر منصوب می شوید.

امید است با توکل به خداوند سبحان، ماموریت و وظایف محوله را بر پایه قوانین، سیاست‌ها و برنامه‌های ارائه شده به مجلس شورای اسلامی به انجام رسانید. بایسته است با پیروی از آموزه‌های اسلامی، مبانی علمی، راهبردهای دولت تدبیر و امید و جلب همکاری دانشگاهیان، خیرین و صاحب‌نظران، نقشی شایسته در تحقق اهداف نظام علم و فناوری ایفا نمایید.

دکترهادی معماریان خلیل آباد متولد 1357 کاشمر و فارغ التحصیل دوره دکترای تخصصی رشته مدیریت منابع زمین با گرایش مهندسی خاک از دانشگاه UPM مالزی و عضو هیات علمی دانشگاه بیرجند است.

وی تاکنون سه  طرح تحقیقاتی را انجام داده و علاوه بر تالیف و ترجمه دو جلد کتاب در تهیه دو فصل از دو کتاب توسط انتشارات بین المللی مشارکت داشته است.

انتشار40 مقاله در نشریات علمی و پژوهشی بین المللی، ارائه حدود 80 مقاله در کنفرانس های داخلی و بین المللی و راهنمایی و مشاوره 40 پایان نامه دانشجویان تحصیلات تکمیلی از دیگر سوابق پژوهشی دکتر هادی معماریان است.

دکتر معماریان دارای افتخارات علمی از جمله کسب عنوان پژوهشگر نمونه و دارای مقاله پر استناد دانشگاه بیرجند در سال‌های 1359 و 1396 است و رتبه اول کنکور کارشناسی ارشد کشور در سال 1380، رتبه اول دانشگاه تهران در سال 1383و رتبه برتر دانشگاه UPM مالزی را در سال 1391 کسب کرده است.

وی پیش از این، سال‌ها مدیر عامل و عضو هیئت مدیره در بخش خصوصی و شرکت های مهندسی مشاور و دستیار تحقیقاتی تحت گرنت پژوهشی در دانشگاه UPM مالزی بوده و پس از جذب در دانشگاه بیرجند مسئولیت هسته کارآفرینی و ارتباط با صنعت دانشکده منابع طبیعی و محیط زیست و معاونت گروه را برعهده داشته است.

دکتر معماریان دبیر علمی و اجرایی سه کنفرانس ملی و منطقه ای بوده و در کمیته علمی چندین همایش ملی عضویت داشته است و بازرس انجمن علمی سیستم های سطوح آبگیر باران ایران نیز است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: